Podávač, zásobník na 550 listov HP - Podávač, zásobník na 550 listov pre HP LaserJet Pro M452, M477, M454, M377, M477
Kód: CF404A
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Podávač/zásobník HP LaserJet na 550 listov
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | Tlačiareň HP Color LaserJet Pro MFP M477fnw (CF377A); Tlačiareň HP Color LaserJet Pro MFP M477fdn (CF378A); Tlačiareň HP Color LaserJet Pro MFP M477fdw (CF379A); Tlačiareň HP Color LaserJet Pro M452nw (CF388A); Tlačiareň HP Color LaserJet Pro M452dn (CF389A); Tlačiareň HP Color LaserJet Pro M452dw (CF394A); Color LaserJet Enterprise MFP M480f (3QA55A); Color LaserJet Managed MFP E47528f (3QA75A); HP Color LaserJet Enterprise M455dn (3PZ95A); HP Color LaserJet Managed E45028dn (3QA35A) |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 407 x 447 x 154,6 mm [1] |
| Hmotnosť | 4,8 kg |
| Obsah balenia | Podávač/zásobník HP LaserJet na 550 listov; Inštalačná príručka |
| Záruka | Obmedzená záruka jeden rok |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vstupné zásobníky a stojany |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 888793765470 |
| Typ príslušenstva: | Vstupné príslušenstvo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
