PremiumCord prodlužovací přívod 230V, 7m 4 zásuvky
Kód: PP4-07SK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Praktický prodlužovací kabel se 4 zásuvkami.Parametry a specifikace:
Počet zásuvek: 4
Délka kabelu 7m
Baleno v PE sáčku se závěsným systémem.
250 V max 10A
Dodatočné parametre
| Kategória: | Predlžovacie káble a rozbočovače |
|---|---|
| Záruka: | 6 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 8592220002688 |
| Konektor 2 (kabel): | CEE 7/ (230V) |
| GPSR: | KRUP, s.r.o.;Lnářská 776,10400,Praha 10,Česká republika;krup.pha@krup.cz |
| Manuál: | Jiný |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Délka (kabel): | 5,1m - 7m |
| Konektor (kabel): | CEE 7/ (230V) |
| Barva (kabel): | Bílá |
| Výrobce (kabel): | PremiumCord |
| Provedení konektoru (kabel): | Rovný |
| Určení (kabel): | Prodlužovací |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
