PremiumCord Kabel Jack 3.5mm M, M 1,5m
Kód: KJACKMM015SK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu:Kabel pro propojení dvou audiosestav.
- konektory jack-jack Male-Male
- 3.5 mm stereojack konektor
- propojovací kabel
- délka 1,5m
Dodatočné parametre
| Kategória: | Audio káble |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 8592220014889 |
| Konektor (kabel): | 3,5 mm jack |
| Konektor 2 (kabel): | 3,5 mm jack |
| GPSR: | KRUP, s.r.o.;Lnářská 776,10400,Praha 10,Česká republika;krup.pha@krup.cz |
| Provedení konektoru (kabel): | Rovný |
| Určení (kabel): | Propojovací |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Délka (kabel): | 1,1m - 2m |
| Výrobce (kabel): | PremiumCord |
| Barva (kabel): | Černá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
