Kábel HDMI PREMIUMCORD 2.1 vysokorýchlostný + ethernetový kábel 8K@60Hz, pozlátené konektory, 2 m
Kód: KPHDM21S2SK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ULTRA HDMI 2.1 Vysoká rýchlosť
Špičkové rozhranie ULTRA HDMI 2.1 prepojovací kábel pre najvyššie rozlíšenie 8K@60Hz a 4K@120Hz s kovovými konektormi zo zinkovej zliatiny, flexibilný kábel pre najnáročnejšie aplikácie. Kábel je viacnásobne tienený, dokáže prenášať digitálny zvuk a video a podporuje ochranu digitálneho obsahu HDCP. Kábel má integrovaný vysokorýchlostný prenos Ethernetu.
- HDMI 2.1 vysokorýchlostný kábel + ethernetový kábel
- 3D video cez pripojenie HDMI
- VRR (variabilná obnovovacia frekvencia)
- Trojvrstvové, vysokokvalitné tienenie
- Spätný zvukový kanál na odosielanie signálu z televízneho tunera späť do domáceho kina/surround systému
- Prenos počítačovej siete (Ethernet) cez kábel HDMI
- 19-žilový kábel, trojité tienenie, 100% medené vodiče AWG30
- Kábel s pohodlným bavlneným opletom v bielej a čiernej farbe
- Kovové hliníkové krytky konektorov
- Balené v PVC vrecku s kódom EAN a popisom
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| Maximálne rozlíšenie | Ultra HD 8K@60hz, 4K@120Hz, YUV 4:4:4 |
| Maximálny prenos údajov | 48 Gb/s |
| Pozlátené kovové konektory | HDMI typ A (19pin) samec <=> HDMI typ A (19pin) samec |
| Rozlíšenie | 7680 × 4320 pixelov pri 60 Hz, 3840 × 2160 pixelov pri 120 Hz alebo nižšej Podporované formáty 1080p FULL HD/1080i/720p/720i |
| Podporuje | - HDMI 2.1 a nižšie - HDCP 2.2 , vylepšený spätný zvukový kanál (eARC) , vysoký dynamický rozsah (HDR) - 8K, 4K, Deep Color, 3D, xvYCC (xvColor), automatická synchronizácia pier, eARC, CEC, HDCP, Dolby TrueHD, HEC |
| hĺbka farieb | 24-bitové (16.7 miliónov farieb). |
| Prierez kábla | 6 mm |
| konektory | pozlátené |
| farba krytov konektorov | strieborno-šedá |
| dĺžka kábla | 2 m |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Video kabely (HDMI) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 8592220021948 |
| Špecifikácia kábla / redukcie: | HDMI kabel |
| Verzia kábla/redukcie: | 2.1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
