Samsung Galaxy S25, 12GB, 128GB, Jet Black
Kód: SM-S931BZKDEUE
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
AI společník, který zjednoduší tvůj život Umělá inteligence integrovaná přímo v telefonu Úžasné detaily fotek a videí i ve tmě Naše nejbezpečnější zařízení Naše nejvýkonnější zařízení pro AI a hraní her *Galaxy AI *Zvýšená odolnost IP68 *Corning® Gorilla® Armor *Stereo reproduktory *Samsung DeX *Smart View *Always On Displej
Operační systém: Android 15
Procesor - počet jader: Snapdragon 8 Elite for Galaxy - 8 jader
Procesor - frekvence: 4,32 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 128
Velikost RAM [GB]: 12
Paměťové karty: Ne
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,2“, Dynamic AMOLED 2X
Displej - rozlišení [pix]: 2340 x 1080 Full HD+
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Konektivita: *Bluetooth 5.3 *Wi-Fi 6E *eSIM
Senzory: *Snímač otisků prstů (v displeji)
Fotoaparát: *Hlavní: 50 MP, f/1.8, OIS *Velikost hlavního snímače: 1/1.56'', 1.0µm *Ultra širokoúhlý: 12 MP, f/2.2, 120° *Tele objektiv: 10 MP, f/2.4, OIS *Optický zoom: 3x *Přední: 12 MP, f/2.2
Baterie: *Bezdrátové nabíjení *Rychlost nabíjení: 25 W *Kapacita baterie: 4 000 mAh
Rozměry [mm]: 70.5 x 146.9 x 7.2 mm
Hmotnost [g]: 162 g
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8806095815534 |
| NFC: | Áno |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Qualcomm |
| Typ pamäťovej karty: | Nepodporuje |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Veľkosť displeja ("): | 6,2 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2340x1080 |
| Hmotnosť (g): | 162 |
| Bluetooth: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Záruka: | 2 roky |
| Operačná pamäť (GB): | 12 |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 128 |
| Farba - presná: | Jet Black |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 50 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Model: | S25 |
| Modelový rad: | Samsung Galaxy S25 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 4000, od 4000 do 4990 mAh |
| Múdra domácnosť kompatibil: | Ano |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,32 |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Snapdragon 8 Elite |
| Vodeodolnosť: | Ano |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Odolnosť: | IP68 |
| Operačný systém: | Android |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ano |
| Funkcia rýchlonabíjania zariadenia: | Ano |
| Počet objektívov (zadných): | 3 |
| Clona zadné foto (najmenšie): | f/1,8 |
| Počet objektívov (predných): | 1 |
| Clona predné foto (najmenšie): | f/2,2 |
| Rozlíšenie videozáznamu: | 7680x4320 (8K) |
| Výkon nabíjania (W) (max): | 25 |
| Výška (mm): | 70,5 |
| Šírka (mm): | 146,9 |
| Hĺbka (mm): | 7,2 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Černá |
| Podpora AI: | Ano |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
