Samsung Galaxy Tab S11, SM-X730NZAREUE, 11'', 2560x1600, 12GB, 128GB, An16, Gray
Kód: SM-X730NZAREUESK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Samsung GalaxyTab S11
Operační systém: Android 16
Procesor - typ: , ,MediaTek Dimensity 9400+ (3nm)
Procesor - počet jader: 8
RAM (GB): 12
Vnitřní paměť (GB): 128
Paměťové karty: microSD
Technologie displeje: Dynamic AMOLED 2X
Velikost hlavního displeje (palce): 11
Rozlišení (px): , ,2560 × 1600
Obnovovací frekvence (Hz): 120 ,
Maximální svítivost: , 1600 nitů
Konektivita - přenos dat: *Wi-Fi 6E *Bluetooth 5,4
Výbava:
Fotoaparát: *zadní: ,13 MP, f/2.0, AF *přední (Selfie): , ,12 MP, f/2.2 , *funkce fotoaparátu: , *tele objektiv: ,8 MP, f/2.4, OIS, AF
Reproduktory: 4 reproduktory
Senzory: *Snímač otisků prstů v displeji
Baterie: *kapacita baterie [mAh]: , ,8 400 mAh *max. výkon nabíjení: ,45 W
Ostatní HW: *S Pen
Chytré funkce a aplikace: *Samsung Dex *Smart View
Rozměry (mm): ,165.3 x 253.8 x 5.5
 ,
Hmotnost (g): 469
Barva: Šedá
Záruka: 2 Roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety Android |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8806097712213 |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Procesor - typ: | MediaTek Dimensity 9400+ |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | MediaTek |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SD |
| Bluetooth: | Ano |
| Predný fotoaparát: | Ano |
| Zadný fotoaparát: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Operačná pamäť (GB): | 12 |
| Modelový rad: | Samsung Galaxy Tab S11 |
| Displej - rozlíšenie (formát): | > Full HD (>1080 řádků) |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 128 |
| Verzia OS: | Android 16 |
| Záruka tabletu (roky): | 2 |
| Uhlopriečka ("): | 11 |
| Hmotnosť presná (kg): | 0,469 kg |
| Hmotnosť: | od 0,351 do 0,5 kg |
| Farba - presná: | Gray |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 13 |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Model: | SM-X730NZAREUE |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 8 400 |
| Operačný systém: | Android |
| Stylus (súčasťou balenia): | Ano |
| Výška (mm): | 165,3 |
| Šírka (mm): | 253,8 |
| Hĺbka (mm): | 5,5 |
| Farba: | Šedá |
| Podpora AI: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
