Samsung Galaxy Tab S9/SM-X710/11''/2560x1600/8GB/128GB/Graphite
Kód: SM-X710NZAAEUE

Podrobný popis
Základné parametre
Typ telefónu: Dotykový
Operačný systém: Android 13, One UI 5.1
SIM: -
LTE: -
Podpora STYLUS
Krytie: IP68
Displej
Rozlíšenie displeja: 2560 x 1600 (WQXGA)
Uhlopriečka displeja ["]: 11 (16:10, 274 ppi)
Typ displeja: Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+
Corning Gorilla Glass
Procesor
Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (8 nm)
CPU: Octa-core (2x2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver)
GPU: Adreno 618
Pamäť
Operačná pamäť [GB]: 8
Interná pamäť [GB]: 128
Slot pre pamäťové karty: Áno
Externý pamäťový slot max. [GB]: -
Konektivita
Konektor: USB Type C 3.2
Bluetooth: Áno (5.3, A2DP, LE)
WLAN (WiFi): Áno (Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct)
NFC: -
ANT+: Áno
Multimédiá
Primárna kamera: Single 13 Mpx, f/2.0, 26mm (wide), 1/3.4", 1.0um, AF
Vlastnotsti: LED blesk, HDR, panoráma
Video: 4K@30/60fps, 1080p@30fps
Sekundárna kamera: Single 12 Mpx, f/2.4, 120˚ (ultrawide)
Video: 4K@30/60fps, 1080p@30fps
Radio: -
GPS: Áno (A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO)
Senzory
Akcelerometer, Gyroskop, proximity senzor, kompas, čítačka odtlačkov prstov
Fyzické parametre
Hmotnosť [kg]: 0,498
Šírka [mm]: 165,8
Výška [mm]: 254,3
Hĺbka [mm]: 5,9
Kapacita batérie [mAh]: 8 400
Rýchlonabíjanie: 45W
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety Android |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 8806095084121 |
| Displej - rozlíšenie (pix): | 2560x1600 |
| Displej - typ: | AMOLED |
| Displej - veľkosť: | 10,8" - 11,6" |
| Farba tabletu: | Graphite |
| HDMI: | Ne |
| Procesor - frekvencia: | 2,0 GHz a více |
| Procesor - typ: | Snapdragon® 8 Gen 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Úhlopříčka LCD (palce): | 11 |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Predná kamera: | Ano |
| Zadná kamera: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Vlastnosti kamery: | video: UHD 4K (3840 x 2160) @30fps |
| GPS: | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Senzory: | Akcelerometr, Snímač otisků prstů, Gyro senzor, Geomagnetický senzor |
| Obsah balenia: | S Pen, Průvodce, jehla, datový USB-C kabel (1.8 m) |
| Modelová řada: | Samsung Galaxy Tab S9 |
| Pevný disk - pamäť: | 128GB |
| Pamäť RAM: | 8GB |
| Verzia OS: | Neuvedeno |
| Lightning: | Ne |
| Záruka tabletu: | 2 roky |
| Displej - popis: | Dynamic AMOLED 2x |
| Procesor - výrobca: | Qualcomm |
| Hmotnosť: | od 0,351 do 0,5 kg |
| Model: | SM-X710 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| USB Type-C: | Ano |
| micro USB: | Ne |
| Operační systém: | Android |
| Rozlišení přední kamery: | 12MP |
| Rozlišení zadní kamery: | 13MP |
| Gyroskop: | Ano |
| Typ pamäťovej karty: | microSD |
| Max velikost paměťové karty: | 1TB |
| Kapacita baterie [mAh]: | 8400 |
| Stylus (součástí balení): | Ano |
| Výška (mm): | 165,8 |
| Šířka (mm): | 254,3 |
| Hloubka (mm): | 5,9 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
