Samsung Galaxy S26 Ultra, 16GB, 1TB, Cobalt Violet
Kód: 8806097826972
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*Galaxy AI *Wireless PowerShare *IP68 *Displej: Corning® Gorilla® Glass Armor2 *Materiál zadní části: Corning® Gorilla® Glass Victus2 *Materiál rámu: Hliník (Armor Aluminum 3) *Stereo reproduktory *Samsung DeX *Smart View *Always On Displej *Android Auto *Délka podpory od uvedení na trh: 7 let *UWB *podpora S PenOperační systém: ,Android 16/ One UI 8.5
Procesor - počet jader: ,Snapdragon 8 Elite Gen 5 for Galaxy - 8 jader
Procesor - frekvence: ,4,6 , GHz
Uživatelská paměť: ,1 TB
Velikost RAM [GB]: ,16
Paměťové karty: ,Nepodporuje
Displej - úhlopříčka [palce]: ,6,9“, Dynamic AMOLED 2X
Displej - rozlišení [pix]: ,QHD+ 3120 x 1440
Dotykový displej: ,Ano
Klávesnice: ,Ne
Konektivita: , *Bluetooth 6,0 *Wi-Fi 7 *eSIM
Senzory: , *Snímač otisků prstů
Fotoaparát: , *Hlavní: 200 MP, f/1.4, OIS *Velikost hlavního snímače: 1/1.3“, 0.6µm *Ultra širokoúhlý: 50 MP, f/1.9, 120° *Tele objektiv: 50 MP OIS / 10MP OIS *Optický zoom: 5x / 3x *Přední: 12 MP, f/2.2
Baterie: , *Bezdrátové nabíjení: Ano, 25 W *Rychlost nabíjení: 60 W *Kapacita baterie: 5000 mAh
Rozměry [mm]: ,78.1 x 163.6 x 7.9 mm
Hmotnost [g]: , 214 g
Obsah balení: ,USB-C kabel, jehla na vyjmutí SIM karty, průvodce rychlým spuštěním
Záruka: ,24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8806097826972 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Qualcomm |
| Typ pamäťovej karty: | Nepodporuje |
| Verzia operačného systému: | Android 16 |
| Obsah balenia: | USB-C kabel, jehla na vyjmutí SIM karty, průvodce |
| Veľkosť displeja ("): | 6,9 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 3120x1440 |
| Hmotnosť (g): | 214 |
| Bluetooth: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Záruka: | 2 roky |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 1000 |
| Farba - presná: | Cobalt Violet |
| Batéria vyberateľná: | Ne |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 200 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Model: | S26 Ultra |
| Modelový rad: | Samsung Galaxy S26 Ultra |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 5000, od 5000 do 5990 mAh |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,6 |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Snapdragon 8 Elite Gen 5 for Galaxy |
| Vodeodolnosť: | Ano |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Odolnosť: | IP68 |
| Operačný systém: | Android |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ano |
| Funkcia rýchlonabíjania zariadenia: | Ano |
| Počet objektívov (zadných): | 3 |
| Clona zadné foto (najmenšie): | f/1,4 |
| Počet objektívov (predných): | 1 |
| Clona predné foto (najmenšie): | f/2,2 |
| Funkcia fotoaparátu: | optický zoom 5x / 3x |
| Rozlíšenie videozáznamu: | 7680x4320 (8K) |
| Výkon nabíjania (W) (max): | 60 |
| Výška (mm): | 163,6 |
| Šírka (mm): | 78,1 |
| Hĺbka (mm): | 7,9 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 6.0 |
| Farba: | Fialová |
| Podpora AI: | Ano |
| NPU - počet TOPs: | Neuvedeno |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
