Samsung ViewFinity, S90PC 5K, 27'', IPS, 5K, 60Hz, 5ms, Silver, 2R
Kód: LS27C902PAUXDU
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Energetický štítek stáhnete zde: https://www.samsung.com/global/ecodesign_energy
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 5,120 x 2,880
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 600
Kontrast: 1000:1 (Typ)
Odezva [ms]: 5 (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° (H) / 178° (V)
Počet barev: Max 1.07B
Reproduktory: ANO
Smart: ANO
Chytré funkce
Hlasová interakce na dálku: Ano
Vestavěný hlasový asistent: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
TV Plus: Ano (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Univerzální návod: Ano (GB, FR, DE, IT, ES)
Webová služba: Microsoft 365
SmartThings Hub: Ano
Více zařízení: Mobil na obrazovku, zrcadlení obrazovky, zvuk obrazovky do mobilu, zrcadlení zvuku, bezdrátové připojení zapnuto
Wireless DeX: Ano
Vlastní obsah: Ano
Vícenásobné zobrazení: až 2 videí
Smart Calibration: Basic/Professional for Pro Monitor
NFT: Nifty Gateway
Tap View: Ano
Workspace: Ano
Konektory: *Mini-Display Port: 1 x *USB porty 3 *USB Hub Version 3 *Thunderbolt 1x, 90W, 4.0 *WiFi *Bluetooth 4.2 *Bezdrátový displej
Reproduktory: 5W x 2
Napájení: Interní, AC 100~240 V
Spotřeba [W]: 26.1 W
Spotřeba energie (režim vypnutí): Méně než 0,3 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 × 100
Typ podstavce: HAS *HAS (Stojan s nastavitelnou výškou): 120.0 ± 5.0 mm *Naklonění: -2.0°(±2.0°)~15°(±2.0°) *Pivot: -92.0°(±2.0°)~92.0°(±2.0°)
Barva: Stříbrná
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 611.4 x 530.7 x 135.3 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 611.4 x 364.1 x 27.1 mm
Hmotnost [kg]: 7.4 kg, se stojanem 4.7 kg
Obsah balení: *Délka napájecího kabelu: 1,5 m *Thunderbolt 4 kabel *Dálkový ovladač *Kamera *Pogo Gender
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 26 - 30 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10.7 kg |
| EAN: | 8806095008080 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 611.4 x 364.1 x 27.1 mm |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 5120x2880 (5K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 4,7 |
| Model: | S90PC 5K |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Profesionální grafické |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 10 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Smart funkcie: | Ano |
| HDR: | HDR |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 26 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 2,1 do 5 |
| Rozlíšenie - štandard: | 5K |
| Záruka (roky): | 2 |
| Modelový rad: | Samsung ViewFinity |
| Farba: | Stříbrná |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 600 |
| Flicker Free: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
