SanDisk Flash Disk 64GB Ultra Luxe, USB-C 3.2, Stříbrná
Kód: SDCZ75-064G-G46
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
SanDisk Flash Disk Ultra Luxe
SanDisk Ultra Luxe USB Type-C flash disk spája umenie a efektivitu. Bez problémov prenášajte súbory medzi zariadeniami USB Type-C pomocou univerzálneho konektora. Presúvajte a pristupujte k súborom bleskovo s rýchlosťou čítania až 400 MB/s (128GB a 256GB modely). A to všetko štýlovo s luxusným kovovým krytom.
Univerzálny konektor USB Type-C vám umožní jednoducho ukladať, využívať a prenášať viac dát medzi telefónmi, tabletmi a počítačmi s rozhraním USB Type-C.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB-C 3.2 |
| Formát disku | Flash Disk |
| Celková kapacita | 64 GB |
| Rýchlosť prenosu | až 150 MB/s |
| Kompatibilita | Android 11 a novšie Windows 10 a novšie macOS 10.15 a novšie Zariadenia s rozhraním USB Type-C |
| Rozmery | 46 x 16 x 12 mm |
| Váha | 10,5 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flash USB 3.x |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 619659206031 |
| Kapacita (v GB): | 64 |
| Verzia USB: | 3.2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
