65'' LED SHARP E659,3840x2160,IPS,16, 7,350cd
Kód: 60006184
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Sharp MultiSync® E9, určená jako vstupní bod pro profesionální řešení displejů, je navržena pro moderní podnikatelské prostředí, které potřebuje víc než spotřebitelská televize. Kombinuje základní funkce pro zasedací místnosti a digitální signage s komerční spolehlivostí. Série E9 nabízí ostré UHD rozlišení, integrované přehrávání médií a provoz 16/7 za dostupnou cenu. *16/7Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: Direct LED
Úhlopříčka [palce]: 64,5
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0,372
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Pro (25)
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 8
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 / 178
Počet barev: 1,07 (8bit + FRC)
Reproduktory: 10 W + 10 W
Konektory: *Input Video Digital: 1 x USB-C (with HDCP, 15 W), 2 x HDMI *Input Audio Digital: 1 x USB-C, 2 x HDMI *Input Control: 1 x LAN 100Mbit, 1 x RS232 *Input Data: 1 x USB 2.0 (MediaPlayer), 1 x USB Typ-C (5V/3A, power for external devices) *Output Audio Analogue: 1 x 3,5 mm jack *Remote Control: Remote Control IR, RS-232C (9-pin D-sub) Input
Napájení: 100-240 V AC, 50/60 Hz, internal
Spotřeba [W]: 125
Stand By režim [W]: < 0,5, < 2 (Networked Standby)
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 4 holes, 400 x 400 (FDMI), M6
Ergonomie: Landscape, Portrait
Barva: Black Front Bezel, Black Back Cabinet
Rozměry (ŠxVxH mm): 1 453 x 829 x 59,7
Hmotnost [kg]: 16,5
Obsah balení: 2x AAA baterie, Display, Dálkové ovládání, Instalační manuál, Kabel HDMI, Power Cable
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Video káble |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4550556167857 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,372 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1 453 x 829 x 59,7 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 64,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 16,5 |
| Model: | E659 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 16/7 |
| Webkamera: | Ne |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Power Delivery: | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 125 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 400 x 400 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 15,1 do 25 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | SHARP MultiSync |
| Výkon Power Delivery (W): | 15 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ne |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
