55'' LED Samsung QB55C - UHD, 350cd, MI, 16, 7
Kód: LH55QBCEBGCXEN
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Crystal UHD Signage QB55C Přivítejte QBC – vůbec nejtenčí displej z řady profesionálních displejů Samsung UHD. Do vašeho podnikání přináší eleganci a zároveň na maximum využívá jemu dostupný prostor. Vylepšená interní řešení a intuitivní uživatelské rozhraní na domovské obrazovce usnadňují jeho používání. Ať už podnikáte v jakémkoliv oboru, efektivita a inovace v designu QBC vám pomohou mnohem snáze dosáhnout dalšího růstu. *Tenký design *Dynamic Crystal Color *Crystal Processor 4K * 16/7 * Tizen 7.0
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 55''
Rozlišení: 3 840 × 2 160
Rozteč bodu [mm]: 0.315
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Glass Haze 2 %
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 4 000:1
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Konektory: *HDMI vstup: 3 *Verze HDMI: 2 *USB: 2 *IR vstup: Ano *Audio výstup: Stereo Mini Jack *RS232 vstup: Ano *RS232 výstup: Ano *RJ45 vstup: Ano *WiFi: Ano *Bluetooth: Ano
Napájení: AC 100 - 240 V 50/60 Hz
Spotřeba [W]: 154 W
Stand By režim [W]: 0,5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 200 × 200 mm
Barva: Black
Rozměry (ŠxVxH mm): 1 237,9 × 708,8 × 28,5 mm
Hmotnost [kg]: 15,7 kg
Záruka: 36 měs. https://www.samsung.com/cz/business/smart-signage/uhd-4k-signage/crystal-uhd-signage-qbc-lh55qbcebgcxen/
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely 50 - 59 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8806094991772 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Kontrast (statický): | 4 000:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,315 |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1 237,9 × 708,8 × 28,5 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 55 |
| Hmotnosť presná (kg): | 15,7 |
| Model: | QB55C |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Neuvedeno |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 16/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Spotreba energie (W): | 154 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 200 x 200 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 15,1 do 25 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Samsung |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
