Synology TC500 IP kamera
Kód: TC500
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Synology IP kamera TC500 Nenápadné kamery připevněné na strop jsou dokonalým řešením pro sledování vnitřních prostor z libovolného úhlu. Rozšiřte svoje sledování o kamery vybavené umělou inteligencí. Proaktivní sledování. Funkce zajišťované umělou inteligencí umožňují pracovníkům ostrahy efektivněji sledovat více míst. Spolehlivost a zabezpečení, na které se můžete spolehnout Nepřetržitý a konzistentně čistý záznam Detailní video záznamy za všech světelných podmínek Detekce osob a vozidel Detekce narušení Instant Search Snadné nastavení a přístup odkudkoliv Zjednodušené nastavení a konfigurace Mějte neustálý přehled pomocí aplikace DS camDodatočné parametre
| Kategória: | Dome drôtová outdoor kamera |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| EAN: | 4711174725106 |
| Rozlíšenie: | 2880 x 1620 |
| Nočné videnie (IR prisvietenie): | 15m a více |
| Vstavaný mikrofón: | Ano |
| Detekcia pohybu: | Ano |
| Detekcia zvuku: | Ano |
| Stupeň krytia: | IP67 |
| LAN: | Ano |
| PoE: | Ano |
| Napájanie: | Ze sítě 12V DC |
| Barva: | Bílá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
