Tenda TEG1005D 5-portový gigabitový ethernetový prepínač, 10, 100, 1000Mbps, kov
Kód: TEG1005D
Neohodnotené
Skladom (do 24h-48h) (1 KS)
Prevedenie:Desktop, Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:5
Podrobný popis
Switch 5x 10/100/1000 Mbps, Auto MDI/MDIX, Fanless - pasívne chladenie bez ventilátora, neblokujúca architektúra, prepínacia kapacita 10 Gbps. Kovový obal. Externý zdroj. Prepínač 5x 10/100/1000 Mbps, Auto MDI/MDIX, 2K MAC adries, prepínacia kapacita 10 Gbps. Úplne tichý bez ventilátorov. Balík obsahuje české, slovenské a poľské príručky. Popis produktu - Kľúčové vlastnosti - Ideálne riešenie pre väčšie domáce a podnikové siete, - Automatická detekcia rýchlosti 10/100/1000 Mb/s, TEG1005D je plne kompatibilný s každým zariadením, - Bez ventilátora - žiadny ventilátor, úplne pasívne chladenie, - Bez správy, - Porty: 5x 10/100/1000 Mb/s RJ45 Auto MDI/MDIX, - Dopredu. rýchlosť: 10 Mbps: 14881pps/port, 100 Mbps: 148810pps/port, 1000 Mbps: 1488100pps/port - prepínacia kapacita 10 Gbps, - režim prepínania: store-and-forward, - podporované štandardy a protokoly: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab - auto MDI/MDIX - automatická detekcia krížených a nekrížených káblov, - rýchlosť 2000 Mb/s Full Duplex pre každý port, - ochrana proti prepätiu 6000 V, - 2K tabuľka MAC adries, automatická aktualizácia, - chladenie: bez ventilátora - bez ventilátora, pasívne, - montáž do racku: nie, na stôl, - montáž na stenu: áno, - funkcia Data Flow Control, - obsahuje externý napájací zdroj, - LED indikácia: 5x Line/Activity, 1x Power, - spotreba: max. 2.5 W, - Rozmery: 100 mm x 64 mm x 23 mm (D*Š*V), - Prevádzková teplota: -10oC ~ 45oC, - Vlhkosť: 10 % - 90 %RH (nekondenzujúca), - Certifikácia: FCC/CE/RoHS, Jednoduchá inštalácia Tenda TEG1005D je plne automatizovaná a nevyžaduje žiadne nastavenie. Stačí pripojiť napájací zdroj a jednotlivé káble RJ45 a TEG1005D sa o všetko postará. Vďaka funkcii Auto MDI/MDIX nemusíte kontrolovať, či pripájate krížené alebo nekrížené káble, všetko sa nastaví automaticky. Tenda TEG1005D prepína dáta pomocou 5 portov RJ45 s prenosovou rýchlosťou 10/100/1000 Mb/s s automatickou detekciou rýchlosti. Podpora prepínania uzlov typu Store-and-Forward. Plne duplexné riadenie toku 802.3x, poloduplexné riadenie toku v režime Back-Pressure. Maximálna priepustnosť 10 Gb/s. Prepínač je napájaný externým zdrojom, ktorý je súčasťou balenia..
Dodatočné parametre
Kategória: Prepínače
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.26 kg
EAN: 6932849431261
Prevedenie: Desktop, Rack mounted 19"