TP X13 G7 T 13.3WUXGA, U7-355, 32, 512, W11P
Kód: 21YH004TCK2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ThinkPad X13 Gen 7 (Intel)
Operační systém: Windows® 11 Pro
Procesor: Intel Core™ Ultra 7 355, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.7GHz, 12MB Intel® Smart Cache
Paměť: 32GB Soldered LPDDR5X-7467
Počet slotů (celkem/volných): (0/0)
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Sloty pevného disku: One M.2 2280 PCIe® 5.0 x4 slot
Optická mechanika: Ne
Čtečka čipových karet: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 13.3'' WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, Touch
Grafická karta: Integrated Intel® Graphics
Audio: *High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec *Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos® *Microphone 2x, 360°
Web kamera: 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, Computer Vision on ISP
Polohovací zařízení: Touchpad + Trackpoint
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Síť: No Onboard Ethernet
Bezdrátová komunikace: Intel® Wi-Fi® 7 BE211, 802.11be 2x2 + BT5.4
WWAN: Upgradable to 4G
NFC: Ne
Porty USB: * 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On * 2x Thunderbolt™ 4, with USB PD 15-65W and DisplayPort™ 2.1
Další porty: * 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x Nano-SIM Card Slot (volitelně)
Čtečka otisků prstů: Ano
TPM 2.0: Ano
Baterie: Integrovaná 54,7Wh
Napájení: 65W USB-C® Slim GaN (3-pin)
Barva: Černá
Materiál: Carbon Fiber Hybrid (Top), Aluminium (Bottom)
Rozměry: *299.3 x 207 x 10.25/13.35 (front/rear), 18.15 (maximum) mm, *11.78 x 8.15 x 0.40/0.53 (front/rear), 0.71 (maximum) inches
Hmotnost: 964 g
Záruka: *3Y Premier Support HB (CPN) *CO2 Offset Service 200kg Gen 3 Commercial IDG
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkPad_X13_Gen_7_Intel?M=21YH004TCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199276659668 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Volitelně |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 7467 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Karbon a hliník |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Záruka batérie: | 12 měsíců |
| Uhlopriečka ("): | 13,3 |
| Hmotnosť presná (kg): | 0,964 |
| Farba: | Černá |
| Model: | X13 Gen 7 (Intel) |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,3 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 207 |
| Šírka (mm): | 299,3 |
| Hĺbka (mm): | 10,25 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U7-355 |
| Hmotnosť: | Super lehký do 1 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | 10 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 54,7 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 49 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
