TRANSCEND Industrial SSD MSA230S 64GB, mSATA, SATA III, 3D TLC
Kód: TS64GMSA230S
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
sSD mSATA 230S
SSD disk mSATA 230S od spoločnosti Transcend využíva rozhranie SATA III 6 Gb/s a výkonný radič, ktorý poskytuje bleskový výkon, dlhodobú spoľahlivosť a vysokú cenovú efektívnosť. Kompaktný formát mSATA je len o osminu väčší ako štandardný 2.5" SSD, takže je ideálny na použitie v prenosných zariadeniach s obmedzeným priestorom, ako sú ultrabooky, tablety a tenké servery.
Funkcie
- pamäť 3D NAND flash
- Vyrovnávacia pamäť DDR3 DRAM
- Pokročilé globálne vyrovnávanie opotrebenia a správa blokov pre spoľahlivosť
- Zabudovaná funkcia LDPC ECC (Error Correction Code)
- Podporuje pokročilý zber odpadu, S.M.A.R.T. funkcia a príkaz Security
- Podporuje príkazy TRIM a NCQ
Špecifikácie:
Vzhľad | |
| Rozmery (Max.) | 50.8 mm x 29.85 mm x 4.85 mm (2.00" x 1.18" x 0.19") |
|---|---|
| Hmotnosť (max.) | 9 g (0.32 oz) |
Rozhranie | |
| Rozhranie zbernice |
|
Úložisko | |
| Typ blesku |
|
| Kapacita |
|
Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzková teplota | 0°C (32°F) ~ 70°C (158°F) |
| Prevádzkové napätie |
|
Výkon | |
| Rýchlosť čítania (max.) | 550 MB/s |
| Rýchlosť zápisu (max.) | 400 MB/s |
| Zapísané terabajty (max.) | 70 TB |
| Poznámka |
|
Záruka | |
| Certifikát |
|
| Záruka |
|
Požiadavky na systém | |
| Operačný systém |
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 760557842576 |
| Použití disku: | Pro Notebooky |
| Formát: | M.2 |
| SSD Kapacita (GB): | 64 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III, M.2 (SATA) |
| Typ disku: | SSD |
| Rychlost čtení MB/s: | 300MB/s a víc |
| Typ paměti SSD: | 3D |
| Chladič disku: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
