TRUST Herní sluchátka GXT 491 FAYZO, Bezdrátová, USB, černá
Kód: 24901
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust GXT 491 Fayzo
Výkonná bezdrôtová herná náhlavná súprava cez uši pre pohlcujúci herný zážitok bez drôtov
Chcete si užívať zvuk vo hrách a zároveň chatovať alebo počúvať hudbu z telefónu? Máme vás! Vďaka duálnej bezdrôtovej funkcii vám Fayzo umožňuje súčasné pripojenie k vášmu PC/konzole a telefónu cez USB prijímač s ultranízkou latenciou 2,4 GHz a Bluetooth. A čo viac, táto náhlavná súprava tiež ponúka až 22 hodín prehrávania vďaka praktickej nabíjacej batérii.

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Bezdrôtové / Drôtové |
| Typ konektora | USB-A, USB Prijímač |
| Audio | |
| Reprodukcia zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20.000 Hz |
| Veľkosť driverov | 50 mm |
| Citlivosť | 100 dB |
| Úroveň akustického tlaku | 110 dB |
| Mikrofón | Áno |
| Veľkosť | 200 x 180 x 90 mm |
| Váha | 290 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8713439249019 |
| Mikrofón: | Ano |
| Platforma: | PC / mobil |
| Typ slúchadiel: | Plná |
| Využití: | Hraní |
| Konektivita: | 2,4 GHz bezdrátové připojení |
| Vedení kabelu: | Jednostranné |
| Podsvícení: | RGB |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Rozhranie slúchadiel: | 2,4 GHz bezdrôtová technológia |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
