TRUST Herní sluchátka GXT 415W ZIROX bílá
Kód: 25147
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust GXT 415W Zirox biela
Ľahké herné slúchadlá cez uši vyrobené pre PC, notebook a konzolu
Ľahké ako pierko
S hmotnosťou iba 244 gramov majú Zirox pohodlný ľahký dizajn, ktorému takmer nebudeš venovať pozornosť – len si dávaj pozor, aby si neodšiel z domu stále v nich!

Špecifikácia
| Špecifikácia | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Káblové |
| Typ konektora | 3.5 mm |
| Dĺžka kábla | 200 cm |
| Funkcie | |
| Redukcia šumu na pozadí | Nie |
| Software | Nie |
| Audio | |
| Reprodukcia zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20.000 Hz |
| Citlivosť | 90 dB |
| Úroveň akustického tlaku | 100 dB |
| Mikrofón | Áno |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Hmotnosť | 244 g |
| Veľkosť | 200 x 170 x 85 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| EAN: | 8713439251470 |
| Typ slúchadiel: | Plná |
| Rozhranie slúchadiel: | 3.5 jack |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
