TRUST Herní sluchátka GXT 490P FAYZO, USB, fialová
Kód: 25303
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Slúchadlá GXT 490 FAYZO
Výkonné herné slúchadlá cez uši 7.1 USB pre pohlcujúci herný zážitok
Pripravte sa na to, že vás Fayzo unese. S virtuálnym priestorovým zvukom 7.1 a 50mm meničmi budete počuť každé slovo, krok, výbuch, dunenie a ďalšie, aby ste si svoje hry vychutnali ako nikdy predtým.

Špecifikácie
| Slúchadlá | |
|---|---|
| Vlastnosti | |
| Redukcia šumu na pozadí | Áno |
| Softvér | Nie |
| Skladacie | Nie |
| Príslušenstvo | Mikrofón, pop filter |
| Audio | |
| Reprodukcia zvuku | Priestorový zvuk |
| Zvukové kanály | 2.0 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Veľkosť ovládača | 50 mm |
| Jednotky vodiča | 2 |
| Mikrofón | Áno |
| Citlivosť | 100 dB |
| Hladina akustického tlaku | 110 dB |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Typ konektora | USB-A |
| USB verzia | 2.0, 1.1 |
| Dĺžka kábla | 120 cm |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 200 x 180 x 90 mm |
| Váha | 290 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| EAN: | 8713439253030 |
| Mikrofón: | Ano |
| Platforma: | PC / mobil |
| Typ slúchadiel: | Plná |
| Využití: | Hraní |
| Konektivita: | Jack 3,5 mm |
| Vedení kabelu: | Jednostranné |
| Podsvícení: | RGB |
| Rozhranie slúchadiel: | 3.5 jack |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Dĺžka kábla (v m): | do 1.5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
