TRUST Herní sluchátka GXT 490W FAYZO, USB, bílá
Kód: 25302
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Slúchadlá GXT 490 FAYZO
Výkonné herné slúchadlá cez ucho 7.1 USB pre pohlcujúci herný zážitok
Prepájte sa na to, že vás Fayzo unesie. S virtuálnym priestorovým zvukom 7.1 a 50mm meničmi uslyšíte každé slovo, krok, ránu, dunenie a ďalšie, aby ste si hry užili ako nikdy predtým.

Špecifikácie
| Slúchadlá | |
|---|---|
| Vlastnosti | |
| Redukcia šumu na pozadí | Áno |
| Softvér | Nie |
| Skladací | Nie |
| Príslušenstvo | Mikrofón, pop filtr |
| Audio | |
| Reprodukcia zvuku | Priestorový zvuk |
| Zvukové kanály | 2.0 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Veľkosť ovládača | 50 mm |
| Jednotky vodiča | 2 |
| Mikrofón | Áno |
| Citlivosť | 100 dB |
| Hladina akustického tlaku | 110 dB |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Typ konektora | USB-A |
| Verzia USB | 2.0, 1.1 |
| Dĺžka kábla | 120 cm |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 200 x 180 x 90 mm |
| Váha | 290 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| EAN: | 8713439253023 |
| Mikrofón: | Ano |
| Platforma: | PC / mobil |
| Typ slúchadiel: | Plná |
| Využití: | Hraní |
| Konektivita: | Jack 3,5 mm |
| Vedení kabelu: | Jednostranné |
| Podsvícení: | RGB |
| Rozhranie slúchadiel: | 3.5 jack |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Dĺžka kábla (v m): | do 1.5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
