TRUST myš Bayo II Ergonomická vertikální myš, USB, bílá
Kód: 25397
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Bayo II
Získajte viac radosti zo svojho pracovného dňa s Bayo II. Táto myš s optimálnym uhlom 57 stupňov bola ergonomicky navrhnutá tak, aby vaše paže a zápästia boli v najpohodlnejšej, prirodzenej polohe pre šťastnejšiu prácu.
Pohybujte sa presne vďaka tlačidlu pre výber rýchlosti tejto myši. Vďaka možnosti prepínania medzi 800–2400 DPI upravte rýchlosť kurzora tak, aby čo najlepšie vyhovovala akejkoľvek úlohe, ktorú riešite.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tichý klik | Áno |
| Vertikálny uhol | 57° |
| Kĺzavé podložky | UPE |
| Softvér | Nie |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | 800 - 2.400 |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Bluetooth | Nie |
| USB | 1.1, 2.0, 3.0 |
| Dĺžka kábla | 150 cm |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 120 x 77 x 73 mm |
| Váha | 121 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8713439253979 |
| Rozhranie myši: | Drôtová USB |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
