TRUST Myš OZAA, Bezdrátová, fialová
Kód: 25384
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dôvera OZAA
Kompaktná bezdrôtová myš s pripojením pre viaceré zariadenia a tichými tlačidlami
Potrebujete rýchlo prepínať medzi prácou na viacerých zariadeniach? Ozaa Compact bol navrhnutý práve na to. Vďaka funkcii viaczísleného pripojenia môžete bezdrôtovo pripojiť až tri zariadenia naraz prostredníctvom jedného prijímača USB 2,4 GHz alebo 2x Bluetooth.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutia | Áno |
| Klznné podložky | UPE |
| Softvér | Nie |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | 800 - 3200 DPI |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové RF 2.4 GHz |
| Bluetooth | Áno |
| USB | 3.0, 2.0, 1.1 |
| Napájanie | cez USB-C |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 105 x 64 x 37 mm |
| Váha | 69 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 8713439253849 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtové Bluetooth, Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
