TRUST sluchátka s mikrofonem HS-260, USB, PC headset
Kód: 25334
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust HS-260
Zabezpečte, aby boli vaše nápady vždy vypočuté s náhlavnou súpravou HS-260 ENC Headset. Vďaka mikrofonu s potlačením hluku táto náhlavná súprava odstraňuje rušivý hluk na pozadí a zabezpečuje, že váš hlas bude počutý jasne a zreteľne.
Táto náhlavná súprava vyrobená z 65 % recyklovaných materiálov vás privedie o krok bližšie k ekologickejšiemu pracovisku, takže v práci môžete podávať to najlepšie a zároveň robiť to najlepšie pre planétu!

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Káblové |
| Typ konektora | USB |
| Audio | |
| Reprodukcia zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Veľkosť reproduktorov | 40 mm |
| Citlivosť | 95 dB |
| Úroveň akustického tlaku | 90 dB |
| Mikrofón | Áno |
| Veľkosť | 180 x 170 x 65 mm |
| Hmotnosť | 155 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| EAN: | 8713439253344 |
| Typ slúchadiel: | Plná |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom, Ovládanie hlasitosti |
| Rozhranie slúchadiel: | USB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
