Turtle Beach Pure Air Wireless Gaming Mouse, 26.000 DPI, 2,4 GHz, White
Kód: TBM-1102-15
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Profesionálna myš pre profesionálnych hráčov
Bezdrôtová herná myš Turtle Beach Pure Air prináša nekompromisný výkon a inovatívny dizajn, ktorý vám umožní dosahovať excelentné výsledky v hrách.O produkte
- Ultra ľahká
S hmotnosťou iba 54 g sa Pure Air vyznačuje dobre vyváženým ultraľahkým dizajnom navrhnutým pre výkon umožňujúci rýchle švihanie a veľké pohyby myšou. - Ergonomický tvar
Pure Air ide v stopách ikonickej myši Kone Pure a využíva viac ako desať rokov ergonomického inžinierstva na vytvorenie najpohodlnejšej myši na svete. - Dlhá životnosť batérie a rýchle nabíjanie
Užite si nekonečné noci hranie s až 125 hodinami nepretržitej výdrže batérie. Vďaka rýchlemu nabíjaniu poskytuje 10 minút nabíjania 5 hodín herného času. - Optické titánové spínače
Optický spínač s nastaviteľným odskokom poskytuje dlhodobý životný cyklus 100 miliónov kliknutí a ovládanie rýchlostí svetla pre bezprecedentnú rýchlosť a presnosť. - Čím vás ešte dostane?
- Tlačidlá sú vybavené napínacím systémom, ktorý zlepšuje spoľahlivosť a dobu odozvy a prináša najpresnejšie a najuspokojivejšie kliknutie všetkých čias.
- Zažite plynulé a presné sledovanie s vylepšeným optickým senzorom Owl-Eye s rozlíšením 26K DPI a rýchlosťou sledovania 650 IPS (16,5 m/s).
- Flexibilný a ľahký nabíjací kábel PhantomFlex USB-C počas používania prakticky zmizne do tej miery, že ani nebudete vedieť, že tam je.
- Nôžky z čistého PTFE poskytujú neuveriteľný sklz a najplynulejšie pohyby myši hneď po vybalení.
- Pure Air obsahuje projekciu loga Turtle Beach na zadnú stranu myši s plne prispôsobiteľným RGB a programovateľnou kompatibilitou inteligentného osvetlenia AIMO.
- Duálny bezdrôtový systém vám umožňuje prepínať medzi herným bezdrôtom 2,4 GHz pre herný výkon a Bluetooth pre všestrannosť.
| Typ | bezdrôtová |
| Typ pripojenia | 2,4 GHz cez USB-A adaptér Bluetooth |
| Určenie | pre pravákov |
| Citlivosť | 26 000 |
| Max rýchlosť | 650 IPS |
| Max zrýchlenie | 50 g |
| Typ tlačidiel | Titan Switch Optical |
| Tlačidlo pre zmenu DPI | OPTICKÝ SNÍMAČ 26K OWL-EYE |
| Ergonómia | Neuvedené |
| Životnosť tlačidiel | 100 miliónov kliknutí |
| Technológia snímania | optická |
| Senzor | Owl-Eye 26K DPI Optical Sensor |
| Podsvietenie | RGB a programovateľnou kompatibilitou inteligentného osvetlenia AIMO |
| Vlastnosti | nožičky z PTFE |
| Palubné profily | 1 |
| Výdrž batérie | 125 hod |
| Rozmery | 121,1 x 69,3 x 38,3 mm |
| Hmotnosť | 54 g |
Obsah balenia:
- Herná myš
- Bezdrôtový USB adaptér
- Nabíjací kábel PhantomFlex
- Dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 731855711031 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
