WD Gold Enterprise/14TB/HDD/3.5''/SATA/7200 RPM/5R
Kód: WD142KRYZ

Podrobný popis
WD Gold™ DC HA750 Enterprise Class SATA HDD 14TB
- Zvládnite náročné pracovné zaťaženie s pevnými diskami WD Gold™ podnikovej triedy. K dispozícii sú kapacity od 1 TB do 14 TB*.
- Zvýšená spoľahlivosť až do 2.5 miliónov hodín MTBF
- Špeciálne navrhnuté na použitie v podnikových dátových centrách a úložných systémoch
- Zlepšenie výkonu vďaka našej technológii ochrany proti vibráciám
- Technológia HelioSeal™ poskytuje vysokú kapacitu s nízkou spotrebou energie [12 TB a viac]
- Získajte pokoj s 5-ročnou obmedzenou zárukou
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| VLASTNOSTI PRODUKTU | |
| Kapacita | 14 TB |
| Rozhranie | SATA 6BG/s |
| Formát: Veľkosť sektora (bajty)** | 512e |
| Natívne radenie príkazov do frontu | Áno |
| Faktor formy | 3.5-palcový |
| V súlade s RoHS*** | Áno |
| VÝKON | |
| Rýchlosť prenosu dát‡ (max. trvalá) | 267 MB/s |
| Výkonnostná trieda | trieda 7200 otáčok za minútu |
| Cache‡‡‡ | 512 MB |
| SPOĽAHLIVOSŤ | |
| MTBF (hodiny) | 2 500 000 |
| Ročná miera zlyhania (AFR, %)‡‡‡‡ | 0,35 |
| Cykly nakladania/vykladania (minimálne) | 600 000 |
| Obmedzená záruka (roky) | 5 |
| SPRÁVA NAPÁJANIA | |
| Priemerné požiadavky na výkon | Prevádzkové§: 6.0 W Voľnobeh§§: 5.5 W Indes účinnosti výkonu (W/TB,idle): 0,4 |
| ENVIRONMENTÁLNE ŠPECIFIKÁCIE | |
| Šok (čítanie/zápis) | Prevádzkové (polosínusová vlna, 2 ms): 70G/70G Neprevádzkové (polosínusová vlna, 2 ms): 300G (2 ms) |
| Teplota | Prevádzkové: 5° C až 60° C Neprevádzkové: -40° C až 70° C |
| Akustika (priemer) | Režim nečinnosti: 20 dBA Režim vyhľadávania: 36 dBA |
| FYZICKÉ ROZMERY | |
| Výška (max.) | 1.028 in. (26.1 mm) max |
| Dĺžka (max.) | 5.787 in. (147.0 mm) max |
| Šírka (± .01 in.) | 4.0 in. (101.6 mm) ± .01 in. |
| Hmotnosť | 1.52 lb. (.69 kg) ± 10% |
*KAPACITA: Jeden megabajt (MB) sa rovná jednému miliónu bajtov, jeden gigabajt (GB) sa rovná 1 000 MB (jednej miliarde bajtov) a jeden terabajt (TB) sa rovná 1 000 GB (jednému biliónu bajtov), ak ide o kapacitu úložiska. Prístupná kapacita sa bude líšiť od uvedenej kapacity v dôsledku formátovania, systémového softvéru a iných faktorov.
**FORMÁT: 512e: disk s pokročilým formátom s 512-bajtovými logickými sektormi a 4K (4096-bajtovými) fyzickými sektormi; 512n: natívne 512-bajtové logické a fyzické sektory
*** Spĺňa požiadavky RoHS: Produkty pevných diskov Western Digital vyrobené a predávané po celom svete po 8. júni 2011 spĺňajú alebo prekračujú požiadavky na dodržiavanie obmedzení nebezpečných látok (RoHS), ktoré sú stanovené smernicou RoHS 2011/65/EÚ.
‡ RÝCHLOSŤ PRENOSU DÁT: MB/s je 1 000 000 bajtov
‡‡ CACHE BUFFER: Časť kapacity vyrovnávacej pamäte používaná pre firmvér disku
‡‡‡ MTBF a AFR: Špecifikácie sú založené na vzorke populácie a sú odhadnuté pomocou štatistických meraní a algoritmov zrýchlenia v typických prevádzkových podmienkach pre tento model disku. Hodnoty MTBF a AFR nepredpovedajú spoľahlivosť jednotlivých diskov a nepredstavujú záruku.
§ Prevádzkový výkon: 8K Queue Depth = 1 @ 40 IOPS
§§ IDLE POWER: Na základe použitia Idle_A
§§§ Niektoré modely Ultrastar sú tvarom, výbavou a funkciami identické s príslušným modelom WD Gold™. Jediné rozdiely sú obmedzené na značku, štítok a identifikačný reťazec, ako ich hlási firmvér. V prípade týchto pohonov by si žiadna predtým vykonaná kvalifikácia ekvivalentných modelov Ultrastar™ nemala vyžadovať opätovnú kvalifikáciu.".
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky 3,5'' SATA |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 718037899886 |
| Rozmer disku: | 3.5" |
| Otáčky (rpm): | 7 200 |
| Prevedenie disku: | Interní |
| Buffer HDD (MB): | 512 |
| Záruka (roky): | 5 |
| Rozhranie IDE: | Ne |
| Rýchlosť SATA: | SATA III/600 |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Rozhranie PCI-e: | Ne |
| Modelová řada: | WD Gold Enterprise |
| Rozhranie Thunderbolt: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita presná (GB): | 14TB |
| Typ úložiska: | HDD |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Vhodný pre:: | Datová uložiště NAS |
| Kapacita disku (GB, TB): | 10 TB a více |
| Barva: | Bez barvy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
