WD RED Pro NAS WD202KFGX 20TB, SATA III 3.5", 512MB 7200RPM, 285MB/s, CMR
Kód: WD202KFGX
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
WD Red Pro NAS 20TB
Disky WD Red Pro sú navrhnuté tak, aby zvládali vysoko intenzívnu pracovnú záťaž v komerčných a podnikových prostrediach NAS s nepretržitým prevádzkom pre viacerých používateľov. Disky WD Red Pro poskytujú výkon, škálovateľnosť a spoľahlivosť, ktorú firmy potrebujú na ukladanie, zdieľanie a spoluprácu na veľkých objemoch dát v systémoch NAS s optimalizovaným RAID pre viac šachiet.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 3.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 20 TB |
| Rýchlosť prenosu | až 285 MB/s |
| Pamäť Cache | 512 MB |
| MTBF | 2 500 000 hodín |
| Prevádzková spotreba energie | 6,1 W |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.67 kg |
| EAN: | 8100605 |
| Použití disku: | Pro NAS |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 20000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Typ disku: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | 512 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
