WD RED Pro NAS WD260KFGX 26TB, SATA III 3.5", 512MB 7200RPM, 272MB, s, CMR
Kód: WD260KFGX2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
WD Red Pro 26TB
Disky WD Red Pro sú navrhnuté tak, aby zvládali vysoko intenzívne pracovné zaťaženie v komerčných a podnikových prostrediach NAS s nepretržitým prevádzkou pre viac používateľov. Disky WD Red Pro poskytujú výkon, škálovateľnosť a spoľahlivosť, ktoré firmy potrebujú na uloženie, zdieľanie a spoluprácu na veľkých objemoch dát v systémoch NAS s optimalizovaným RAID pre viac šácht.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 3.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 26 TB |
| Rýchlosť prenosu | až 272 MB/s |
| Pamäť Cache | 512 MB |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| EAN: | 8100621 |
| Použití disku: | Pro NAS |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 26000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Typ disku: | HDD externý |
| Veľkosť buffra (v MB): | 512 |
| Chladič disku: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
