Xerox, B225V, DNI, MF, Laser, A4, LAN, WiFi, USB
Kód: B225V_DNI2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Produktivní černobílá multifunkční tiskárna, perfektní pro zaneprázdněné pracovní týmy *Kopírování, tisk, skenování *Ideální pro malé až střední podniky a domácí kanceláře *Přístup k volitelnému pokročilému pracovnímu postupu dokumentů s pomocí Xerox Workflow Central *Spolehlivost a důvěryhodnost *Lze používat na mobilních zařízeních: Apple AirPrint, Mopria, Wi-Fi Direct *Pokročilé funkce zabezpečení
Formát tiskárny: A4
Rozlišení [DPI]: 600 x 600 dpi, 2400 kvalita obrazu
Rychlost černého tisku [str/min]: 34
Tisk první strany [sec]: Již do 6.4 vteřiny (černobílý)
Max. měsíční zatížení [str]: Až 30,000
Paměť [MB]: 512 MB standard
Oboustranný výstup: Standardně
Kapacita zásobníku [str]: *Zásobník (Hlavní zásobník): 250 archů *Zásobník (Pozice pro manuální podávání): 1 arch
Rozhraní: Ethernet 10/100 BaseTX, Vysokorychlostní USB 2.0 (typ B), Wi-fi 802,11 b/g/n
Skener: *Skenovací rozlišení (optické): 1200 x 1200 dpi
Fax: Ne
Rozměry: 415 x 360 x 352 mm
Hmotnost [kg]: 10 kg
Podporované operační systémy: Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, MacOS 10.14, 10.15, 11, 12, Windows Server® 2008 SP2 (32 and 64 bit), Windows® 7 SP1, 8, 8.1 Update 1, 10, 11
Obsah balení: • Produkt Xerox® B225 • Předem nainstalovaná startovní kazeta 1 200 stran • CD se softwarem a dokumentací (obsahuje uživatelskou příručku, stručný návod k instalaci, bezpečnost, právní předpisy a recyklace, tiskové ovladače a prohlášení o záruce) • Instalační příručka Bezpečnostní list výrobku • Stručný návod k použití • Napájecí kabel
Záruka: 24 měs. https://www.xerox.com/cs-cz/office/multifunkcni-tiskarny/xerox-b225-multifunction-printer
Dodatočné parametre
| Kategória: | Multifunkčné-čiernobiele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 095205069280 |
| Procesor: | 1.0 GHz |
| Wi-Fi: | Ano |
| LAN: | Ano |
| Rozlíšenie skenera (px): | 1200x1200 |
| USB port: | Ano |
| Fax: | Ne |
| Typ zariadenia: | Multifunkce |
| Technológia tlače: | Laserová |
| Maximálne zaťaženie (mesačne): | 30-55 tisíc |
| Farebná tlač: | Ne |
| Max formát: | A4 |
| Tlač čb (str/min): | 30 až 39 |
| Doskový skener: | Ano |
| Model: | B225V/DNI |
| Tlač čb (str/min) - presne: | 34 |
| Rýchlosť sken čiern. (str/min): | 25 |
| Rýchlosť sken farieb. (str/min): | 25 |
| Typ snímača: | CIS |
| Počet kaziet (náplní): | 1 |
| Farebný model: | Black |
| Rozlíšenie čiernobielej tlače: | 600 x 600 |
| AirPrint: | Ano |
| Prepojovací kábel (v balení): | Ne |
| Interná pamäť: | 512MB |
| Kopírka: | Ano |
| Modelový rad: | Xerox |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
