XtendLan 10" nástěnný rozvaděč 9U 350x140, nosnost 50 kg, dveře z plexiskla, svařovaný, šedý
Kód: WT-9U-1935-GREY
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
XtendLan 10" nástenná rozvodná skriňa 9U
šírka 350 mm, hĺbka 140 mm, nosnosť 50 kg, dvere z plexiskla, zváraná konštrukcia, sivá
Univerzálne jednodielne 10" rozstupové stojany na montáž na stenu. Skrinky sú vynikajúco spracované a majú elegantný vzhľad.
Sú vyrobené z valcovanej ocele, nosné časti sú vyrobené z ocele s hrúbkou 1,5 mm, ostatné sú vyrobené z oceľového plechu 1,2 mm. Konštrukcia umožňuje statické zaťaženie 50 kg.
Poprava:Dvere - plexisklo, uzamykateľné
Zadný kryt - pevnýBočný kryt - plný, neodnímateľný
Horný kryt - perforovaný
- Rozvádzač obsahuje dva pevné zvislé pásy s perforáciou na pripevnenie inštalovaných zariadení
- V hornej a dolnej časti skrinky sú otvory pre kabeláž a sú zakryté zaslepovacími zátkami
- spolu štyri otvory, dva horné a dva dolné, vylamovacia kovová zátka, priemer prieniku 40 mm
- max. hĺbka inštalovaného zariadenia 140 mm
| Technické špecifikácie: | |
| Dimenzia: | 10" |
| Výška: | 9U (422 mm) |
| Šírka: | 350 mm |
| Hĺbka: | 140 mm |
| Materiál: | Valcovaná oceľ |
| Hrúbka: | Nosná časť 1,5 mmOstatné 1,2 mm |
| Povrch: | sivá, RAL7032 |
| Maximálne zaťaženie: | 50 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dátové rozvádzače 10'' + príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5.1 kg |
| EAN: | 8592457206644 |
| Typ dátového rozvádzača: | Nástenné 10" |
| Výška rozvaděče (U): | 9 |
| Barva rozvaděče: | Šedá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
