XtendLan 19" nástěnný vertikální rozvaděč 3U 540x180, plné dveře, šedý
Kód: WER-541840U3-GR
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
XtendLan 19" nástenný vertikálny stojan 3U
šírka: 540mm, hĺbka 180mm, plné dvierka, 1x zámok, sivá
| Technické špecifikácie: | |
| Dimenzia: | 19" |
| Výška: | 400 mm |
| Šírka: | 540 mm |
| Hĺbka: | 180 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dátové rozvádzače 19'' + príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.66 kg |
| EAN: | 10102648 |
| Typ dátového rozvádzača: | Nástenné 19" |
| Barva rozvaděče: | Šedá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
