Acer AG16-71P 16, C9-270H, 16G, 512SSD, W11H
Kód: NX.JS9EC.008
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acer Aspire Go 16 AG16-71P-93TU
Operační systém: ,Windows 11 Home
Procesor: ,Intel Core 9 270H
Paměť: ,16GB DDR5 SDRAM
Max. velikost paměťi: 32GB
Pevný disk: ,512GB ,PCI Express NVMe 4.0
Displej: ,16'' IPS 1920x1200 16:9 120Hz matný displej
Grafická karta: ,Integrovaná, Intel Graphics
Audio: ,2 reproduktory
Polohovací zařízení: ,TouchPad
Podsvícená klávesnice: ,Ano
Numerická klávesnice: ,Ano
Čtečka otisků prstů: ,Ne
Čtečka čipových karet: ,Ne
Čtečka paměťových karet: ,Ne
Optická mechanika: ,Ne
Síť: ,-
Bezdrátová komunikace: ,IEEE 802.11ax + ,Bluetooth 5.1 nebo vyšší
Porty USB: , *2x USB 3.2 Gen 1 typ A *1x USB 3.2 Gen 2 typ C
Další porty: , *1x HDMI
Baterie: ,Li-ion 53Wh
Barva: ,Stříbrná
Rozměry (ŠxHxV): 357,4 x 253,9 x 17,90mm
Hmotnost: ,1,65Kg
Záruka: ,2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711721117620 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 9 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Acer Aspire Go 16 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Matný |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,65 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | AG16-71P-93TU |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,7 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 2. generace |
| Webkamera: | Ano |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Výška (mm): | 17,90 |
| Šírka (mm): | 357,4 |
| Hĺbka (mm): | 253,9 |
| Presný model CPU: | 9-270H |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 53 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.1 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
