Acer Aspire Go 15 (AG15-41P-R3CW) Ryzen 5 7535HS, 16G, 1TB SSD, 15,6" FHD IPS, W11 Home stříbrná
Kód: NX.J4MEC.002
Neohodnotené
Skladom (do 72h) (>5 ks)
Novinka s procesorem Ryzen 5 7535HS, paměť 16G, disk 1TB SSD, 15,6” FHD IPS, W11 Home.
Podrobný popis
Acer Aspire Go 15 (AG15-41P-R3CW) - Windows 11 Home - AMD Ryzen™ 5 7535HS - 16 GB DDR5 Memory + N (up to 2x 16GB) - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - 15,6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 300nits - AMD Radeon™ 660M Graphics - Wifi 6 802.11ax MU-MIMO + BT 5.1 - HD USB TNR Camera with 2Mic. - 2x USB Type-C™ port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 65 W - 2x USB 3.2 Gen1 - HDMI 2.1 - Acer Sense App - 53Wh Li-ion battery - 65W USB Type-C AC Adapter PCR50%_TCO9.0 - Pure Silver
Technická specifikace
Operační systém
Windows 11 Home
Procesor
Výrobce: AMD
Model procesoru 7535HS
Rychlost procesoru 3,30 GHz
Jádro procesoru Hexa-core (6 Jádro)
Zobrazení a grafika
Velikost obrazovky: 15.6" (39.6 cm)
Typ: LCD, ComfyView (matný), IPS
Rozlišení: 1920 x 1080
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Grafika: AMD Radeon™ Graphics (sdílená paměť)
Paměť
RAM: 16 GB DDR4 SDRAM
Úložiště
SSD: 1TB
Síť a komunikace
Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Ethernet: Gigabit Ethernet
Bluetooth: 5.1 nebo vyšší
Integrovaná zařízení
Mikrofon: Ano
Reproduktory: 2
Čtečka otisků prstů: Ne
Porty
HDMI: 1
2x USB Type-C™ port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 65 W
2x USB 3.2 Gen1
Baterie
Typ: Lithium-iontový (Li-Ion)
Kapacita: 53 Wh
Fyzické charakteristiky
Výška: 19.90 mm
Šířka: 362.9 mm
Hloubka: 241.3 mm
Hmotnost: 1.78 kg
Barva: Stříbrná
Obsah balení
Aspire Go 15 (AG15-41P-R3CW) Notebook
Lithium ION (Li-ion) Baterie
Napájecí adaptér
Napájecí šňůra
Dodatočné parametre
Kategória: AMD Ryzen 5
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.1 kg
EAN: 4711474275820
Určení (NTB): Běžné použití
Provedení (NTB): Standardní
Dotykový displej (NTB): Ne
Podsvietená klávesnica (NTB): Ne
Hmotnosť (NTB): 1,5 - 2 kg
Čítačka pam.kariet (NTB): Ne
Typ displeja (NTB): Matný
Uhlopriečka displeja (NTB): 15"