Acer C24-2G 23,8'', R5-7430U, 512, 8G, W11P
Kód: DQ.BPREC.007
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acer Aspire ,
C24-2G_UUBR57430U_65W
Operační systém: ,Windows 11 Pro
Procesor: ,Ryzen 5 7430U
Paměť: ,1x 8GB SO-DIMM DDRIV
Pevný disk: ,512 GB M.2 SSD
Optická mechanika: ,Ne
Čtečka paměťových karet: ,Ne
Displej: ,ultra slim 23,8'' Full HD LED , display (1920x1080) IPS anit-glare 100Hz
Grafická karta: ,Integrovaná
Audio: ,Repro
Webkamera: ,2M kamera
Klávesnice: ,Ano, drátová
Myš: ,Ano, drátová
Síť: ,Ne
Bezdrátová komunikace: ,wifi 6E - , BT 5.2
Napájení: ,65W
Porty: *HDMI out *DP out *1xUSB-C *5xUSB
Barva: ,Černá
Rozměry: (ŠxHxV) ,540,4 x 163,12 x 415,5mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711474951717 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Modelový rad: | Acer Aspire |
| Prevedenie: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Počet USB portov (celkom): | 6 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Uhlopriečka ("): | 23,8 |
| Model: | C24-2G_UUBR57430U_65W |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,3 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 1 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 4 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 7000 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R5-7430U |
| Počet LAN portov: | 0 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon RX Vega 7 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,3 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Farba: | Černá |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
