Acer Chromebook 315, CB315-8HT-83WE, MTK-8189GV, AZ, 15,6'', FHD, T, 8GB, 128GB, Mali G57, Chrome, Silver, 2R
Kód: NX.JWBEC.003
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acer Chromebook 315 (CB315-8HT-83WE) * TPM H1 * Hallův senzor
Operační systém: Google Chrome
Procesor: MediaTek Kompanio 540 (8 jader - 2x Arm Cortex-A78@2,6GHz + 6x Arm Cortex-A55@2GHz)
Paměť: 8GB LPDDR5X na desce
Pevný disk: eMMC 128GB
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: dotykový 15,6'' FHD (1920x1080) 16:9 antireflexní IPS
Grafická karta: Arm Mali G57 MC2
Audio: DTS® Audio, 2x reproduktor, 2x mikrofon
Web kamera: FHD USB TNR
Polohovací zařízení: OceanGlass™ Touchpad
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisku prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3)
Porty USB: * 2x USB-C™ s podporou: USB 3.2 Gen 1 (až 5 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5V, 3 A/DC-in 5,9,15,20 V, 65 W * 2x USB-A 3.2 Gen 1
Další porty: * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 45Wh Li-ion, 3článková
Napájení: ne (doporučen 65W USB-C adaptér)
Barva: stříbrná (Sparkly Silver)
Rozměry: 358,86x236,2x17,75mm
Hmotnost: cca 1,48kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chromebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711474990464 |
| Disk - typ: | Flash disk (EMMC) |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | MediaTek |
| Typ CPU: | ARM |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Acer Chromebook 315 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Chrome OS |
| Podsvietená klávesnica: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Chromebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 8 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 15,6 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,48 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | CB315-8HT-83WE |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 128GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,6 |
| Modelový rad GPU: | ARM Mali-G57 MC2 |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Webkamera: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 236,2 |
| Šírka (mm): | 358,86 |
| Hĺbka (mm): | 17,75 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | MTK-540 |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025050151 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,6 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 45 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
