ACER NTB Chromebook Plus 516 (CB516-1HT-38ND),Core 3 100U,16"WUXGA,8GB,256GB SSD,Intel,Chrome OS,Gray
Kód: NX.JCNEC.003
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.43 kg |
| EAN: | 4711721001882 |
| Operačný systém: | Google Chrome OS |
| Typ procesora: | Intel Core 3 |
| Model procesoru: | Intel Core 3 100U |
| Výkon CPU dle PassMark: | 12624 |
| Počet jader: | 6 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.7 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1.2 |
| TDP: | 15 |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Velikost paměti RAM (GB): | 8 |
| Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| SSD Kapacita (GB): | 256 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Dotykový displej, Podsvietená klávesnica |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
