Acer Chromebook Plus Spin 714, CPE794-1N-TCO-50DN, U5-115U, 14'', WUXGA, T, 16GB, 256GB, Iris Xe, Chrome EDU, G
Kód: NX.J31EC.001SK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acer Chromebook Plus Spin 714 (CPE794-1N-TCO-50DN) * nadstavba Chrome Education Upgrade (CEU) výrazně zjednoduší zapojení zařízení do školní sítě * H1 TPM čip * armádní standard MIL-STD 810H * certifikace TCO
Operační systém: Google Chrome s Chrome Education Upgrade
Procesor: Intel Core Ultra 5 115U (8 jader - 2P + 4E + 2LPE, 10 vláken, P-core 1,5/4,2 GHz, E-core 1,0/3,5 GHz, LPE-core 0,7/2,1 GHz, 10 MB cache)
Paměť: 16GB LPDDR5X na desce
Pevný disk: 256GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: dotykový 14'' WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, sRGB 100%, Antimicrobial Corning® Gorilla® Glass
Grafická karta: Intel Iris Xe Graphics 3 Core 48EU
Audio: DTS® Audio, 2x mikrofon
Web kamera: QHD MIPI TNR
Čtečka otisku prstů: ano
Polohovací zařízení: OceanGlass™ Touchpad
Klávesnice: podsvícená, bez numerického bloku
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.1)
Porty USB: * 2x USB typ C: Thunderbolt™4/USB 5V, 3A/DC-in 5/9/15/20V, 65W
Další porty: * 1x HDMI 2.0 * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 53Wh Li-ion
Napájení: 65W USB-C AC adaptér
Barva: šedá (Steel Gray)
Rozměry: 313,6x224,5x18,05mm
Hmotnost: 1,458kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chromebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711474566744 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Acer Chromebook Plus Spin 714 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Chrome Education |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Notebook pro školství |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,458 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | CPE794-1N-TCO-50DN |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 256GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,5 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1440p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 224,5 |
| Šírka (mm): | 313,6 |
| Hĺbka (mm): | 18,05 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Model určený pre školy: | Ano |
| Presný model CPU: | U5-115U |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N924060498 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,2 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 53 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.1 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Neuvedeno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
