Acer Nitro V 15 AI (ANV15-42-R2KG) Ryzen 7 7745HS, 16GB, 1TB SSD, 15,6" , GF 3050, herní notebook, Win11 Home, černá
Kód: NH.U30EC.001
Neohodnotené
Skladom (do 72h) (1 ks)
Acer Nitro V 15 AI (ANV15-42-R2KG) - Windows 11 Home - AMD Ryzen™ 7 7445HS - 8 GB DDR5 Memory + 8 GB DDR5 Memory - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + M.2 (SSD) - 15,6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 165Hz 300nits - NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 6G-GDDR6 (2C*512*16*3) 1
Podrobný popis
Acer Nitro V 15 AI (ANV15-42-R2KG) - Windows 11 Home - AMD Ryzen™ 7 7445HS - 8 GB DDR5 Memory + 8 GB DDR5 Memory - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + M.2 (SSD) - 15,6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 165Hz 300nits - NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 6G-GDDR6 (2C*512*16*3) 16Gbps - Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3 - HD TNR Camera with 2Mic. - Amber backlight KB - 3x USB 3.2 Gen1 - 1x USB Type-C: USB4® 40GBps - DisplayPort over USB-C via dGPU - USB charging 5 V; 3 A - DC-in port 20 V; 65 W - HDMI 2.1 - RJ-45 - DTS® X: Ultra Audio - Dual-fan systém - Nitro Sense App - Copilot Key - 57Wh Li-ion battery - 135W 5.5mm Slim AC adapter PCR50% - Obsidian black
Operační systém Windows 11 Home
Procesor
Výrobce procesoru AMD
Typ procesoru Ryzen™ 7
Model procesoru 7445HS
Rychlost procesoru 3,20 GHz
Dostupnost grafické paměti Vyhrazená
Hodiny GPU Boost do 1532 MHz
Maximální grafický výkon do 65 W
Velikost obrazovky 39,6 cm (15,6")
Typ obrazovky Aktivní matricový TFT LCD
Rozlišení obrazovky 1920 x 1080
Standardní obnovovací frekvence 165 Hz
Technologie Ethernet Gigabit Ethernet
Standard Bluetooth Bluetooth 5.3 nebo vyšší
Podsvícení klávesnice Ano
Vlastnosti touchpadu Certifikace Microsoft Precision Touchpad
Funkce klávesnice Jantarové podsvícení
Informace o baterii
Chem. složení baterie Lithium-polymerový (Li-Polymer)
Max. doba chodu na baterii 10 Hodin
Energie baterie 59 Wh
Popis napájení
Maximální výkon zdroje napájení 135 W
Fyzické charakteristiky
Výška 23,50 mm
Šířka 362,3 mm
Hloubka 239,9 mm
Hmotnost (přibližná) 2,10 kg
Barva výrobku Černá
Smíšený
Obsah balení Nitro V 15 AI ANV15-42-R2KG Herní Notebook
Lithium Polymer (Li-polymer) Baterie
Napájecí adaptér
Napájecí šňůra
Dodatočné parametre
Kategória: AMD Ryzen 7
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg
EAN: 4711474782199
Hmotnosť (NTB): 1,5 - 2 kg
Polohovacie zariadenie (NTB): Touchpad
GPSR: Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it
Typ displeja (NTB): Matný
Podsvietená klávesnica (NTB): Ano
Operačný systém (NTB): Windows 11 Home
Podpora AI (NTB): Ano
Numerická klávesnice (NTB): Ano
Typ disku (NTB): SSD
RJ45 (NTB): Ano
Vnútorná farba (NTB): Černá
Max. rozlíšenie LCD (NTB): 1920x1080 (FHD)
Typ panelu (NTB): IPS
Lokalizácia: CZ+SK+ENG
Snímač odtlačku prsta (NTB): Ne
Záruka firma/fyz.osoba (NTB): 2 roky
Procesor (NTB): AMD Ryzen 7
Veľkosť pamäte (NTB): 16 GB
Provedení (NTB): Standardní
Počet voľných pamäťových slotov (NTB): 0
Bezpečnostný chip (NTB): Ne
SIM slot (NTB): Ne
Dotykový displej (NTB): Ne
Uhlopriečka displeja (NTB): 15"