Acer Aspire 16 AI (A16-61M-R3RG) Ryzen AI 7 350, 32GB, 1TB SSD, 16" , Win11 Home, šedá
Kód: NX.JLLEC.00A
Neohodnotené
Skladom (do 72h) (>5 ks)
Aspire 16 AI (A16-61M-R3RG) - Copilot+ PC - Windows 11 Home - AMD Ryzen™ AI 7 350 - NPU AMD Ryzen™ AI up to 50 TOPS - 32 GB LPDDR5X Memory On Board + N/A - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - Micro SD card reader - 16" WUXGA 1920x1200 16:10 IPS Anti-Glare 12
Podrobný popis
Aspire 16 AI (A16-61M-R3RG) - Copilot+ PC - Windows 11 Home - AMD Ryzen™ AI 7 350 - NPU AMD Ryzen™ AI up to 50 TOPS - 32 GB LPDDR5X Memory On Board + N/A - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - Micro SD card reader - 16" WUXGA 1920x1200 16:10 IPS Anti-Glare 120Hz 350nits - AMD Radeon™ 860M - Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3 - FHD IR TNR camera with 2Mic. with camera shutter - Backlight KB - 2x USB Type-C port supporting: USB4 ® 40Gbps / Display port over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 100 W - 2x USB 3.2 Gen1 - HDMI 2.1 - Copilot Key (AI) - Acer Sense App - 65Wh Li-ion battery - 100W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0 - Steel Gray - Aluminium LCD + bottom cover
Operační systém Windows 11 Home
Procesor
Výrobce procesoru AMD
Typ procesoru Ryzen™ AI 7
Model procesoru 350
Rychlost procesoru 2 GHz
Jádro procesoru 8jádrový
Vlákna procesoru 16
Výrobce NPU AMD
Název NPU Ryzen AI
Výkon NPU 50 TOPS
Zobrazení a grafika
Výrobce grafického řadiče AMD
Výrobce grafického řadiče Radeon™ Graphics
Dostupnost grafické paměti Sdílená
Velikost obrazovky 40,6 cm (16")
Typ obrazovky Aktivní matricový TFT LCD
Technologie obrazovky displeje ComfyView (matný)
Technologie In-plane Switching (IPS)
Dotyková obrazovka Ne
Rozlišení obrazovky 1920 x 1200
Standardní obnovovací frekvence 120 Hz
Poměr stran 16:10
Paměť
Celková instalovaná systémová paměť 32 GB
Technologie systémové paměti LPDDR5X
Čtečka paměťových karet Ano
Podporované paměťové karty microSD
Úložiště
Celková kapacita jednotky SSD 1 TB
Rozhraní jednotky SSD PCI Express NVMe 4.0
SSD Form Factor M.2
Síť a komunikace
Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11ax
Standard Bluetooth Bluetooth 5.3 nebo vyšší
Integrovaná zařízení
Mikrofon Ano
Čtečka otisků prstů Ne
Počet reproduktorů 2
Rozhraní/porty
HDMI Ano
Počet HDMI výstupů 1
Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 2
Celkový počet portů USB 4
Síť (RJ-45) Ne
Počet portů USB4 2
Vstupní zařízení
Typ polohovacího zařízení TouchPad
Klávesnice Ano
Podsvícení klávesnice Ano
Funkce klávesnice Bílé podsvícení
Tlačítko AcerSense
Indikátor Caps Lock
Indikátor ztlumení mikrofonu
Tlačítko Copilot Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie Lithium-iontový (Li-Ion)
Max. doba chodu na baterii 14,50 Hodin
Energie baterie 65 Wh
Popis napájení
Maximální výkon zdroje napájení 100 W
Fyzické charakteristiky
Výška 15,90 mm
Šířka 354,9 mm
Hloubka 250,1 mm
Hmotnost (přibližná) 1,55 kg
Barva výrobku železo
Smíšený
Obsah balení Aspire 16 AI A16-61M-R3RG Notebook
Lithium ION (Li-ion) Baterie
Napájecí adaptér
Napájecí šňůra
Dodatočné parametre
Kategória: AMD Ryzen AI 7
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.93 kg
EAN: 4711474717597
Veľkosť HDD (NTB): 1 TB
Uhlopriečka displeja (NTB): 16"