ACER NTB Swift Edge 16 AI (SFE16-I51-92L1),Ultra 9 386H,16"WQXGA+,32GB,1TB SSD,Intel Graphics,W11H,Blue
Kód: NX.JVNEC.001
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.23 kg |
| EAN: | 4711474998422 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora Copilot+ PC: | Ano |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 9 |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Typ panelu: | OLED |
| Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| Rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Podsvietená klávesnica, Dedikovaná grafická karta, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
