Acer Swift X 14, SFX14-61G-R542, AI7-350, 14,5'', 2880x1800, T, 32GB, 1TB, RTX 5060, W11H, Gray, 2R
Kód: NX.JA8EC.004
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acer Swift X 14 AI (SFX14-61G-R542) Copilot+ PC * klávesa Copilot * Acer Sense App
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 7 350 (8 jader, 16 vláken, 2,0/5,0 GHz, 16 MB cache)
NPU: AMD Ryzen™ AI (až 50 TOPS)
Paměť: 32GB LPDDR5X na základní desce
Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: dotykový 14,5'' WQXGA+ (2880x1800) 16:10 lesklý OLED, 120Hz, 340 nitů, DCI-P3 100%/Adobe100%, HDR True black 500, TÜV Low blue/Eyesafe
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7
Polohovací zařízení: Precision Touchpad - haptický touchpad Corning® Gorilla® Glass s aktivním stylusem AM2.0SD2PT (jen pro Touchpad)
Klávesnice: bíle podsvícená bez numerického bloku
Čtečka otisku prstů: ne
Web kamera: FHD IR USB TNR
Audio: 2x reproduktor, 2x mikrofon
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.4)
Porty USB: * 2x USB typu C: USB4® 40Gb/s, DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5V, 3A/DC-in 20V, 100W * 2x USB typu A: 3.2 Gen 2
Další porty: * 1x HDMI 2.1 * 1x čtečka microSD karet * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 76Wh Li-ion
Napájení: 100W USB-C AC adaptér
Barva: Titanium Gray
Hmotnost: 1,57kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen 7 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711474557117 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Acer Swift X 14 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 14,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,57 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | SFX14-61G-R542 |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,0 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 100 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | AI7-350 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,0 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 76 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 340 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
