Acer TravelMate P2 15, TMP215-75-G2-TCO-54EZ, U5-125H, 15,6'', FHD, 8GB, 512GB, Arc Xe, W11P, Silver, 2R
Kód: NX.BMFEC.002
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acer TravelMate P2 15 (TMP215-75-G2-TCO-54EZ) * Acer Dust Defender * certifikace TCO 9.0 * armádní standard MIL-STD 810H * klávesa Copilot (AI) a TravelMate Sense
Operační systém: Windows 11 Professional 64
Procesor: Intel Core Ultra 5 125H (14 jader - 4P + 8E + 2LPE, 18 vláken, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,7/3,6 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 18 MB cache)
Paměť: 8GB DDR5
Maximální velikost paměti: 64GB
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 15,6'' FHD (1920x1080) 16:9 antireflexní IPS, 300 nitů
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc 7-cores iGPU
Audio: DTS® Audio, 2x reproduktor, 2x mikrofon
Web kamera: FHD IR USB TNR
Polohovací zařízení: OceanGlass Touchpad
Klávesnice: podsvícená s numerickým blokem
Čtečka otisků prstů: ano
Čtečka čipových karet: ne
Síť: Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E Intel 802.11ax + BT 5.3)
Konektory USB: * 2x USB 3.2 Gen1 * 2x USB typ C, USB 3.2 Gen2: (až 10 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C /nabíjení přes USB 5V, 3A/DC-in 20V, 60W
Další konektory: * 1x HDMI 2.0 * 1x RJ-45 * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x čtečka karet microSD * 1x bezpečnostní slot Kensington (nano)
TPM 2.0: ano
Baterie: 3článková 53Wh Li-ion
Napájení: 100W USB-C AC adaptér PCR50%
Barva: Silver
Rozměry: 361,26x242,75x18,6/20,35mm
Hmotnost: cca 1,626kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711474602763 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PRO_3L: | Ne |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Acer TravelMate P2 15 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 15,6 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,626 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | TMP215-75-G2-TCO-54EZ |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 100 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 242,75 |
| Šírka (mm): | 361,26 |
| Hĺbka (mm): | 18,6-20,35 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U5-125H |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N924090522 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,5 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 53 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Neuvedeno |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
