Acer TravelMate P2 16, TMP216-51, 5-120U, 16'', WUXGA, 8GB, 512GB SSD, Iris Xe, W11P, Gray, 2R
Kód: NX.B6MEC.004
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acer TravelMate P2 16 (TMP216-51-G2-TCO-58DU) * Acer Dust Defender * TravelMate Sense App * certifikace TCO 9.0 * armádní standard MIL-STD 810H
Operační systém: Windows 11 Professional 64
Procesor: Intel Core 5 120U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,4/5,0 GHz, E-core 0,9/3,8 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 8GB DDR5 5200MT/s
Počet slotů (celkem/volných): 2x DDR5 (2/1)
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2 SSD + HDD upgrade kit)
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) 16:10 IPS antireflexní
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris Xe Graphics G7 80EU
Audio: DTS® Audio, 2x stereo reproduktor, 2x mikrofon
Web kamera: HD TNR (720p)
Polohovací zařízení: TouchPad
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Čtečka čipových karet: ano
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.2)
Konektory USB: * 2x USB typ-C (USB4® 40Gb/s/DisplayPort přes USB-C/Thunderbolt™4/USB nabíjení 5V, 3A/DC-in port 20V, 65W s podporou nabíjení) * 2x USB 3.2 Gen1
Další konektory: * 1x RJ-45 * 1x HDMI 2.0 * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x napájecí konektor * 1x bezpečnostní slot Kensington
TPM 2.0: ano
Baterie: 53Wh Li-ion, 3 články
Výdrž baterie: až 12h (MobileMark® 2025)
Napájení: 65W USB-C AC adaptér PCR50%
Barva: šedá (Steel Gray)
Rozměry: 359,3x261,07x19,95/22,95mm
Hmotnost: 1,74kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711474006721 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PRO_3L: | Ne |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Naše logo - Office |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Acer TravelMate P2 16 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5200 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,74 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | TMP216-51 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,4 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 261,07 |
| Šírka (mm): | 359,3 |
| Hĺbka (mm): | 22,95 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Presný model CPU: | 5-120U |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N923040298 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 53 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
