Acer TravelMate P4, TMP414RN-53-TCO-36U6, i3-1315U, 14'', WUXGA, T, 8GB, 512GB SSD, UHD, W11P EDU, Blue, 2R
Kód: NX.B22EC.001
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: Acer TravelMate P4 (TMP414RN-53-TCO-36U6)
Operační systém: Windows® 11 Professional 64-bit EDU
(Modely s operačním systémem Windows EDU smí legálně využívat jen vzdělávací instituce, akademičtí pracovníci a další entity, které splňují licenční podmínky společnosti Microsoft!) https://www.microsoft.com/cs-cz/education/jak-nakoupit/licencovani
Procesor: Intel Core i3-1315U (6 jader (2P + 4E), 8 vláken, P-core 1.2/4.5 GHz, E-core 0.9/3.3 GHz, 10 MB cache)
Paměť: 8 GB DDR4 Memory + N
Počet slotů (celkem/volných): 2/1
Maximální velikost: až 2x 32 GB
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Displej: 14'' WUXGA 1920x1200 16:10 IPS SlimBezel dotykový
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 64EU
Podsvícená klávesnice: ano
Web kamera: FHD Camera with camera shutter and 2Mic. + Windows Hello Face Authentication (IR camera) with ToF sensor (Acer User Sensing Technology)
Čtečka otisku prstů: ano
Péro: Active Stylus Wacom AES
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WiFi + BlueTooth (Wifi 6E Intel 802.11ax CNVi + BT 5.2)
USB: *2x USB 3.2 Gen1 *2x port USB Type-C podporující USB4® (40 Gb/s) / Display port přes USB-C / Thunderbolt™ 4 / USB nabíjení 5 V, 3 A / DC-in port 20 V, 65 W s podporou USB Type-C dokovací stanice
Další konektory: *1x HDMI *1x RJ-45 *1x SD card reader *1x Smart Card Reader
Čtečka paměťových karet: SD card reader
Baterie: 63 Wh Li-ion
Napájení: 65W AC adaptér typu C TCO
Barva: modrá (Slate Blue)
Materiál: Aluminium + Magnesium-Aluminium
Hmotnost: 1,5 kg
Certifikace: *MIL-STD 810H certification *TCO certified
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i3 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711121595868 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Naše logo - Office |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i3 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Acer TravelMate P4 14 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro Education |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Notebook pro školství |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Hořčík a hliník |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,5 |
| Farba: | Modrá |
| Model: | TMP414RN-53-TCO-36U6 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Model určený pre školy: | Ano |
| Presný model CPU: | i3-1315U |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N924010390 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,5 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
