Acer Veriton, S2735G_W_FR300W 92+, Mini TWR, U7-265, 16GB, 512GB, Intel int, W11P, 3R
Kód: DT.R6XEC.007
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acer Veriton S2735G_W_FR300W 92+
Provedení: mini Tower (17l)
Operační systém: Windows® 11 Professional 64
Procesor: Intel® Core™ Ulta 7 265 (20C/20T, 2,4/5,3GHz, 30MB cache)
Paměť: 16GB DDR5
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5 s podporou dvou kanálů (2/1)
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD + volný 3,5''/2,5'' SATA slot
Optická mechanika: DVD±RW
Čtečka paměťových karet: ne
Grafická karta: integrovaná grafika Intel®
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (WiFi 6 + BT 5.3)
Klávesnice: ano (usb)
Myš: ano (usb)
Správa zabezpečení: *TPM v2.0 (Trusted Platform Module) *Kensington Security Slot
Napájení: interní 300W
Přední porty: *1x USB-C 3.2 *3x USB 3.2 *1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Zadní porty: *4x USB 2.0 *1x HDMI *1x DP *1x VGA *1x COM port *1x parallel port *1x napájecí konektor
Rozšiřující sloty: *1x PCIe x16 *1x PCEe x1
Barva: černá
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711474986986 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | Acer Veriton |
| Prevedenie: | MiniTower |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Model: | S2735G_W_FR300W 92+ |
| Počet jadier CPU: | 20 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,4 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 3 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 4 |
| USB 3.x (zadný): | 0 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 1 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 300 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 |
| Presný model CPU: | U7-265 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,3 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Černá |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
