AXAGON ACU-QC18W, nabíjačka do siete 18W, 1x port USB-A, QC3.0, AFC, Apple, biela
Kód: ACU-QC18W
Neohodnotené
Skladom (do 24h-48h) (>5 ks)
Podrobný popis
USB nabíječka do sítě
AXAGON ACU-QC18W je určena pro nabíjení
mobilních zařízení. Díky maximálnímu
výkonu 18W dokáže nabíječka dobíjet telefony, tablety a další mobilní zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Adaptér nabízí standardní
USB-A konektor. Nabíječka je vybavena výstupem
Quick Charge 3.0 USB typu A, což umožňuje rychlé nabíjení smartphonů a tabletů výkonem až
18W. Adaptér je také kompatibilní s dalšími standardy rychlého nabíjení telefonů, jako jsou Apple iPhone, iPad, Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi, Motorola a dalších. Pokročilý
systém ochran na výstupu nabíjecího adaptéru chrání nabíjené zařízení před poškozením.
Vstup: • vstupní napětí AC 100V-240V / 0.4A / 50-60 Hz (funkce WIV), podporuje více národních napájecích standardů • dvoukolíková euro vidlice - integrovaná v těle napáječe
Výstup: • USB-A port
QC (telefony) max. 18W: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A • Technologie nabíjení: QC 3.0, QC 2.0, AFC, FCP, SMART, Apple 2.4A
Maximální výkon: • maximální výkon 18W • maximální proud 3A
Podporované technologie nabíjení: • Standardní nabíjení všech zařízení s podporou 5V a nabíjení Apple iPhone 5, 6, SE, 7. • SMART - nabíjení max. 5V/3A, Quick Charge 1.0, USB Battery Charging 1.2 (DCP 1.5A) a Apple 2.4A (iPad). • FCP - rychlé nabíjení pomocí protokolu Huawei Fast Charge Protocol. • AFC - rychlé nabíjení pomocí protokolu Samsung Adaptive Fast Charging. • QC - rychlé nabíjení pomocí protokolu Qualcomm Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0.
Další vlastnosti: • rozměry těla napáječe 79 x 42 x 27 mm včetně vidlice, • hmotnost: 47 g, • materiál: nehořlavý plast.