AXAGON BUCM32-CM20AB, SPEED+ kábel USB-C <-> USB-C, 2m, USB 20Gbps, PD 100W 5A, 4K HD, ALU, oplet
Kód: BUCM32-CM20AB
Neohodnotené
Skladom (do 24h-48h) (>5 ks)
Podrobný popis
Prémiový propojovací
USB-C <-> USB-C datový a nabíjecí
AXAGON BUCM32-CM20AB SPEED+ USB 20Gbps (USB 3.2 Gen 2x2) kabel s konektory USB-C male na obou koncích. Kabel je navržen pro velmi rychlé datové přenosy, přenos videa a nabíjení notebooků, telefonů, tabletů a dalších mobilních zařízení výkonem až 100 W. Umožňuje také připojení monitorů, dokovacích stanic a externích SSD disků. Kabel je navržen pro přenos dat s maximální
chipu E-Mark možné nabíjet připojená zařízení proudem
5A až do výkonu
100W. Je kompatibilní s nabíjecími technologiemi Power Delivery 3.0, Quick Charge 4+ nebo Quick Charge 3.0 pro velmi rychlé nabíjení nejen smartphonů a tabletů, ale také notebooků. Kompatibilita je také zajištěna s dalšími standardy rychlého nabíjení telefonů, jako jsou Apple iPhone, iPad, Samsung. Hlavní předností kabelu je standard
dokovacích stanic a replikátorů portů. Vodiče kabelu jsou vyrobené z pocínované bezkyslíkaté mědi.
Napájecí vodiče 22AWG (nižší číslo = větší průřez a nižší odpor vodiče) a
Trojité stínění chrání přenášené signály před nepříznivým rušením. Kabel je opatřen
8000 standardních ohybů. Bonusem je dodávaná
praktická páska pro snadné sbalení kabelu.
Konektory: • 2x USB-C (M) male / samec.
Přenos videa: • 4K rozlišení 4096 x 2160 při až 60Hz, 2K/WQHD rozlišení 2560 x 1440 při až 120Hz, FHD rozlišení 1920 x 1080 při až 240Hz. • Podpora HDR (High dynamic range, 10 bit support) - realistická reprodukce světlých a tmavých detailů. • Podpora přenosu zvuku – závisí na zdrojovém a koncovém zařízení, tj. notebooku/telefonu a TV/monitoru/AV receiveru.
Podporované technologie nabíjení (do 100W): • SMART / Apple 2.4A (iPad). • AFC / SFC / SFC 2.0: Samsung Charging. • QC 2.0 / QC 3.0 / QC4+: Qualcomm Quick Charge. • PPS (součást USB PD 3.0 a QC4+). • PD 2.0 / PD 3.0: USB Power Delivery - 100W (20V/5A). • Podpora rychlého nabíjení proudem až 5A. • Integrovaný E-MARK čip.
Další vlastnosti: • Kabel obsahuje napájecí vodiče 22AWG, datové vodiče 32AWG. • Vodiče z pocínované bezkyslíkaté mědi pro omezení oxidace, zvýšení vodivosti a čistý signál bez zkreslení. • Dvojnásobné stínění pokovenou fólií a opletení z pocínované mědi minimalizuje rušení a zabraňuje ztrátě signálu. • Poniklované konektory a pozlacené kontakty zamezují oxidaci a zajišťují spolehlivé spojení. • Délka kabelu 2 m. • Vnější průměr kabelu 5.0 mm.