Cisco CBS220-24FP-4G-EU
Kód: CBS220-24FP-4G-EU
Neohodnotené
Skladom (do 24h-48h) (1 ks)
Podrobný popis
PARAMETRY
Přepínací kapacita: 56 Gbps
Porty: 24x Gigabit ethernet RJ-45, 4x Gigabit ethernet SFP
Tabulka Mac adres: až 8 192 MAC adres
Seskupení portů: až 8 portů na skupinu
VLAN: podpora až 256 virtuálních lokálních sítí současně
Rámec Jumbo: až 9 216
PoE: Ano
Tlačítko: Reset
LED: System, Akce, Rychlost
Flash: 64 MB
CPU memory: 256 MB
Vyrovnávací paměť paketů: 4.1 Mb
Rozměry: 440 x 257 x 44 mm
Hmotnost: 4.10 kg
Napájení: interní 100-240 V, 50-60 Hz
Certifikace: UL, CSA, CE, FCC, C-tick
Operační teplota: 0 - 50°C
Skladovací teplota: -20°C až +70°C
Provozní vlhkost: 10% až 90%
Spotřeba energie: 110V=30,8W, 220V=30,8W
Počet ventilátorů: 2
MTBF (hodin): 588,411
Dodatočné parametre
Kategória: Prepínače
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 4.1 kg
EAN: 889728344272
Konektor DisplayPort: Ne
Konektor HDMI: Ne
Prevedenie switcha: Do racku
Rýchlosť LAN max.: 1 Gbps
Optika: Ano
Obsahuje switch: Ano
Fanless switch: Ne
Management: Smart switch
HDMI (počet): 0
DP/mini DP (počet): 0
Počet SFP portov: 4
Počet LAN portov: 24
PoE: Out (výstup)
PoE In standart: Nepodporuje
PoE Out standard: 802.3at (max. 33,6W) - PoE+