Cisco CBS220-24FP-4X-EU
Kód: CBS220-24FP-4X-EU
Neohodnotené
Skladom (do 24h-48h) (2 ks)
Podrobný popis
PARAMETRY
Přepínací kapacita: 128 Gbps
Porty: 24x Gigabit ethernet RJ-45, 4x 10 G SFP+
Rámec Jumbo: až 9 216
PoE: Ano
CPU memory: 256 MB
Vyrovnávací paměť paketů: 12 Mb
Rozměry: 440 x 257 x 44 mm
Hmotnost: 4.03 kg
Napájení: interní 100-240 V, 50-60 Hz
Certifikace: UL, CSA, CE, FCC, C-tick
Operační teplota: 0 - 50°C
Skladovací teplota: -20°C až +70°C
Provozní vlhkost: 10% až 90%
Spotřeba energie: 110V=39,6W, 220V=39.6W
Počet ventilátorů: 2
MTBF (hodin): 588,411
Dodatočné parametre
Kategória: Prepínače
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
EAN: 889728344609
Konektor DisplayPort: Ne
Konektor HDMI: Ne
Prevedenie switcha: Do racku
Rýchlosť LAN max.: 1 Gbps
Optika: Ano
Obsahuje switch: Ano
Fanless switch: Ne
Management: Smart switch
HDMI (počet): 0
DP/mini DP (počet): 0
Počet SFP+ portov: 4
Počet LAN portov: 24
PoE: Out (výstup)
PoE In standart: Nepodporuje
PoE Out standard: 802.3at (max. 33,6W) - PoE+