Dell Pro 13 Plus, PB13250, U5-236V, 13,3'', WUXGA, 16GB, 512GB, Intel int, W11P, Silver, 3R NBD
Kód: WKC2D
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Technické parametry *
Procesor: ,Intel Core Ultra 5 236V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,1/4,7 GHz, LPE-core 2,1/3,5 GHz, 8 MB cache) *
Paměť: 16 GB, LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard) *
Operační systém: Windows 11 Pro, Copilot+ PC *
Kapacita disku: 512 GB SSD *
Displej: 13.3'', bezdotykový, FHD+, antireflexní, 300 nitů, 45% NTSC *
Grafická karta: ,Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics *
Webkamera: 5MP HDR + IR Camera s detekcí přítomnosti, rozpoznáváním obličeje, TNR, Camera Shutter, Mikrofon *
Připojení: Intel® Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11be + Bluetooth® 5.4 *
Baterie a napájení: 3článková, 55 Wh, ExpressCharge™ Capable, ExpressCharge™ Boost Capable *
Barva: Aluminum (stříbrná)
Výbava a příslušenství *
Klávesnice:
podsvícená klávesnice česká/slovenská (MUI) s klávesou Copilot - ,
bez numerické klávesnice *
Smart Card Reader s NFC: ano *
Čtečka otisků prstů: ano (Control Vault 3+) *
Thunderbolt 4: ano *
vPro: ano *
WLAN a RJ-45 ne *
slot pro modul WWAN: ne
Konektivita *2x ,porty Thunderbolt™ 4 (40 Gb/s) s DisplayPort™ 2.1 Alt Mode/USB Type-C® ,/ ,USB4/Power Delivery *1x ,port USB 3.2 Gen 1 typu A s technologií PowerShare *1x ,port USB 3.2 Gen 1 typu A *1x ,port HDMI 2.1 *1x ,globální konektor pro sluchátka *1x ,slot pro klínový zámek
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: Výška: 19,78 mm, Šířka: 300 mm, Hloubka: 215 mm *
Hmotnost: od: 1,23 kg
Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Odkaz na stránky výrobce https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-13-plus-laptop/spd/dell-pro-pb13250-laptop/bts206_pb13250_usx
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 5 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184999073 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Áno |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Dell Pro 13 Plus |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Dell |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 8533 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 3R NBD |
| Uhlopriečka ("): | 13,3 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,23 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | PB13250 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 19,78 |
| Šírka (mm): | 300 |
| Hĺbka (mm): | 215 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U5-236V |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025030069 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 55 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 40 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
