Dell Pro 14 Plus, PB14255, R5PRO-230, 14'', WUXGA, 16GB, 512GB, AMD int, W11P, Silver, 3R NBD
Kód: VTFJK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dell Pro 14 Plus PB14255Technické parametry *
Procesor: AMD Ryzen 5 PRO 230 (6 jader, 12 vláken, 3,5/4,9 GHz, 16 MB cache) *
Paměť: 16 GB: LPDDR5, 7500 MT/s, dual-channel (onboard) *
Operační systém: Windows 11 Pro *
Kapacita disku: 512 GB SSD *
Displej: 14'', Non-Touch, FHD+, IPS, Anti-Glare, 300 nitů, 45% NTSC, FHD IR Cam *
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 760M Graphics *
Webkamera: FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone *
Připojení: Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11be, Bluetooth® 5.4 wireless card *
Baterie a napájení: 3článková, 55 Wh, ExpressCharge™ Capable, ExpressCharge™ Boost Capable, 65W AC adapter, USB Type-C *
Barva: Aluminum
Výbava a příslušenství *
Klávesnice:
Podsvícená klávesnice Česká/Slovenská *
Smart Card Reader s NFC: ano *
Čtečka otisku prstu: Ano *
Thunderbolt 4: Ano *
vPro: ne *
Ethernetový port RJ-45: Ano *
WWAN: Ne
Konektivita *2x USB (40 Gb/s) Type-C s rozhraním DisplayPort v alternativním režimu a porty napájení *1x USB 3.2 1. generace s technologií PowerShare *1x USB 3.2 1. generace *1x HDMI 2.1 TMDS *1x Ethernetový port RJ45 (1 Gb/s) *1x Globální konektor pro náhlavní soupravu *1x Slot bezpečnostního kabelu (ve tvaru klínu) *1x Slot na čtečku čipových karet *1x Slot karty nano-SIM (volitelné příslušenství)
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: Výška: 19,50 - 21,20 mm, Šířka: 313,50 mm, Hloubka: 224,00 mm *
Hmotnost: cca 1,56 kg
Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Odkaz na stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-14-plus-laptop-or-2-in-1/spd/dell-pro-pb14255-2-in-1-laptop
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen 5 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184950630 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Áno |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 PRO |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Dell Pro 14 Plus |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Dell |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 7500 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 3R NBD |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,56 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | PB14255 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,5 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 760M Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 21,20 |
| Šírka (mm): | 313,50 |
| Hĺbka (mm): | 224,00 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | R5PRO-230 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025030088 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,9 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 55 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
